Суд продовжив строк обов'язків адвоката з Одеси, якого викрили на хабарництві

Суд продовжив строк обов'язків адвоката з Одеси, якого викрили на хабарництві

Суд продовжив строк обов'язків адвоката з Одеси, якого викрили на хабарництві
Суддя Приморського райсуду Одеси Ілля Лонський. Фото: НАБУ

Вищий антикорупційний суд України продовжив до 16 вересня строк дії обов'язків, покладених на адвоката з Одеси, якого у червні викрили на хабарництві.

Про це стало відомо з ухвали ВАКС у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

За даними слідства, суддя та адвокат обіцяли за винагороду вплинути на рішення суддів в адміністративних справах. Вартість "послуги" становила 2000 доларів США.

У червні 2023 року адвоката викрили на отриманні хабаря, який він заховав в офісному приміщенні, поклавши їх у спальний мішок, повідомили в САП. 4 серпня повідомили про підозру й одеському судді Іллі Лонському.

На сьогодні дії адвоката та судді кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 15,Замах на вчинення кримінального правопорушення є незакінченим, якщо особа з причин, що не залежали від її волі, не вчинила усіх дій, які вважала необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця. ч. 3 ст. 369Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб, ч. 2 ст. 190 Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпіломуКК України.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок