У Сумах зіграли товариський футзальний матч

У Сумах зіграли товариський футзальний матч Суспільне Суми

Команди Сумщини продовжують підготовку до старту футзального сезону. 14 серпня дві команди зустрілися у сумському манежі у товариському матчі.

Сумський “Food Centre-Sumy” та роменський “Рятувальник” продовжують підготовку до чемпіонату в екстра- та першій лігах. Перші два матчі завершились у нічию.

У третьому міжсезонному спарингу сильнішого таки виявили. До середини першого тайму сумський “Food Centre-Sumy” двічі вразив ворота роменської команди: відзначились Роман Зеленський та Андрій Цілик. На десятій хвилині матчу один м’яч відіграв роменчанин Валерій Гайван, а на 13-й хвилині Дмитро Бараннік зрівняв рахунок. Проте на перерву команди пішли з рахунком 3:2 на користь “Food Centre-Sumy”: на 15-й хвилині поєдинку вперед сумчан вдруге вивів Віталій Катеринін.

Цей рахунок протримався майже весь другий тайм. Під завершення матчу команди почали розігрувати п’ятого польового: і в одній з таких атак помилкою суперника скористався Валерій Байцур, який встановив рахунок 4:2 на користь сумчан.

Головний тренер “Рятувальника” Ігор Салівон говорить, що змістом гри задоволений: “Хлопці - молодці, виконують свою роботу так, як я вимагаю”.

Головний тренер “Food Centre-Sumy” Іван Скіцко так відгукнувся про гру: “Багато експериментували, ризикували. На кону була перемога. Тому, що зараз у нас виїзд до Львова і нам треба поправляти психологію, переможний дух мати. Гри не було, був виграш”.

21 серпня сумчани стартують у “Екстралізі” виїзним матчем проти львівської “Енергії”.