"Схоже до бігу, але значно простіше": у Рівному розпочали тренування зі скандинавської ходьби

"Схоже до бігу, але значно простіше": у Рівному розпочали тренування зі скандинавської ходьби

Тренування зі скандинавської ходьби у Рівному
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному організували заняття зі скандинавської ходьби. Тренування планують проводити щосуботи. Це ініціатива учасників "Rivne running club". Суспільне побувало на першому такому занятті.

Скандинавську ходьбу пропонують як альтернативу людям, які хочуть займатися спортом, але не можуть бігати, пояснив президент рівненського клубу бігу Сергій Ющишин.

Про скандинавську ходьбу раніше багато читала, а тепер вирішила спробувати Ольга Васьковець. Саме тому прийшла у суботу в Парк молоді на тренування.

"Піти в спортзал — дорожче і важко фізично. За інформацією в інтернеті, це фізично легше, хоча результат має бути значно кращий. Тому вирішила спробувати. Хочу покращити свою поставу і фізичний стан", — поділилася місцева жителька.

Скандинавська хода: у Рівному організовують спортивні прогулянки
Фото: Суспільне Рівне

Анна Поляк — професійна спортсменка й регулярно займається бігом. Скандинавську ходьбу вирішила випробувати як альтернативу улюбленому виду спорту:

"Я добре відчуваю плечовий корпус, спину, шию, руки дуже добре залучені, навіть трішки прес. Якщо є травми коліна чи опорно-рухового апарату і немає змоги бігати, то це найкращий варіант".

Скандинавська хода: у Рівному організовують спортивні прогулянки
Фото: Суспільне Рівне

За словами президента "Rivne running club" Сергія Ющишина, групові заняття скандинавської ходьби будуть проводити щосуботи о 9:00 в рівненському парку Молоді.

"Різні види м'язів працюють. Йде акцент на укрупнення рук, спини та ніг, але не таке велике навантаження, коли біжите. Не таке відштовхування, робота рук. Це все дуже схоже до бігу, але значно простіше. Тому підходить для старших людей", — розповів Сергій Ющишин.

Він також зауважив, що такий вид спорту рекомендований людям, які мають серцево-судинні захворювання та не можуть бігти, оскільки це надто велике навантаження на серце.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок