Перевищив норму алкоголю в 11 разів: у Львові нетверезий водій в'їхав у трамвай

Перевищив норму алкоголю в 11 разів: у Львові нетверезий водій в'їхав у трамвай

Перевищив норму алкоголю в 11 разів: у Львові нетверезий водій в'їхав у трамвай
Патрульна поліція Львівщини

У суботу, 19 серпня, водій автомобіля "Chery", який був за кермом у нетверезому стані, в'їхав у трамвай на Городоцькій. Того ж дня на вулиці Лисенка трапилась ДТП за участі ще одного нетверезого водія.

Як повідомили на Facebook-сторінці Патрульної поліції Львівщини, ДТП на Городоцькій скоїв 51-річний чоловік. Водій за кермом автівки "Chery Jaggi" не дотримався дистанції і в'їхав у трамвай. Через це був тимчасово заблокований рух на вулиці.

Під час перевірки чоловіка на стан сп'яніння, прилад "Drager" показав результат — 2,24 проміле. Таким чином, вміст алкоголю в крові водія перевищував норму в 11 разів.

Результати перевірки водія
Результати перевірки водія. Патрульна поліція Львівщини

На водія склали протоколи за керування транспортним засобом в стані сп'яніння та за фактом порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП. А також винесли постанову через відсутність усіх необхідних документів для керування авто.

Авто порушника забрав евакуатор.

Ще один випадок трапився вдень на вулиці Лисенка. Тоді 32-річний чоловік, який був за кермом авто "Infinity FX35", не дотримався безпечної дистанції та зіткнувся з автомобілем "Skoda Superb".

Авто водія, який спричинив ДТП на Лисенка
Авто водія, який спричинив ДТП на Лисенка. Патрульна поліція Львівщини

У винуватця ДТП, за даними патрульних, виявили ознаки алкогольного сп'яніння. Перевірка на "Drager" показала результат — 2,92 проміле. Це в понад 14 разів більше допустимої норми. Більше того, правоохоронці встановили, що чоловіка раніше позбавили водійських прав за аналогічне порушення.

На водія склали протоколи через повторне протягом року керування машиною в стані сп'яніння та порушення правил ПДР, яке призвело до аварії. Крім того, винесли постанову за керування авто без водійських прав.

Автомобіль чоловіка забрав тверезий водій.

На початок