«Срібло» та «бронзу» здобули легкоатлети з Полтавщини

«Срібло» та «бронзу» здобули легкоатлети з Полтавщини Суспільне Полтава

Дві медалі здобули спортсмени Полтавщини на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів. 14 серпня змагання завершилися у Луцьку, розповів Суспільному тренер полтавської команди Сергій Чепіжний.

Ярослава Ялисоветськаsport.pl.ua

Ярослава Ялисоветська

За його словами, срібну медаль виборола Ярослава Ялисоветська із Кременчука. Дистанцію в 400 метрів з перешкодами вона подолала другою. Пробігла за 1 хвилину 04 секунди. А полтавець Руслан Калякін здобув «бронзу» з бігу на 3 кілометри. Він подолав дистанцію із часом 9 хвилин 07 секунди.

Руслан КалякінСуспільне Полтава

Руслан Калякін

Нагадаємо, 13 серпня «срібло» та «бронзу» здобули ще двоє легкоатлетів з Полтавщини. Нагороди отримали Олександра Нестеренко та Роман Бондаренко. Вони змагалися у стрибку в довжину та подоланні дистанції на 5 кілометрів.

Збірну Полтавщини на цих змаганнях представляли дев’ятеро атлетів з обласного центру, Лубен та Кременчука. А всього у чемпіонаті України взяли участь понад 400 спортсменів. Змагання тривали два дні. За їх підсумками сформують юніорську збірну України, яка поїде на Чемпіонат серед Балканських країн. Його проведуть у вересні в Туреччині.