На Тернопільщині провели фестиваль на підтримку ЗСУ

На Тернопільщині провели фестиваль на підтримку ЗСУ

На Тернопільщині провели фестиваль на підтримку ЗСУ
Василь Солонина. Фото: Василь Солонина

У селі Лісники, в урочищі Монастирок, відбувся молодіжний фестиваль на підтримку ЗСУ. Під час заходу виступили гурти, проводили майстеркласи, діяв ярмарок. Ціль фестивалю зібрати гроші на квадрокоптер військовослужбовцям. Про це Суспільному повідомив отець Василь Солонина.

За його словами, виступили два гурти: "Na.Sa" та "Los Colorados", ансамбль священників, Ірина Лаба та Анастасія Юськів. Відвідали фестиваль понад 1 000 учасників.

На Тернопільщині провели фестиваль на підтримку ЗСУ
Глядачі на фестивалі. Фото: Василь Солонина

"Гасло зʼїзду: "Війна ламає всіх, проте Бог вдихає силу в місця розлому". Саме тому, ми не опускаючи рук, робимо все для наближення нашої перемоги! Деканальний зʼїзд молоді — це християнський фестиваль, що збирає разом численну молодь для активностей та духовного зближення. Ця подія стала традиційним об'єднавчим заходом для молоді віком від 16 до 35 років, що прагне поглибити свої духовні зв'язки та внести позитивний внесок у суспільство. Всі зібрані кошти з ярмарки також спрямовані на підтримку потреб ЗСУ, продовжуючи традицію соціальної активності та допомоги важливим справам. Таким чином, деканальний зʼїзд молоді — це не просто фестиваль розваг та музики, але й місце, де молодь об'єднується навколо спільних цінностей, росте духовно та здійснює позитивний вплив на оточуюче середовище", — говорить Василь Солонина.

фестиваль на підтримку ЗСУ
Молодіжний фестиваль. Фото: Василь Солонина

Гітарист гурту "Los Colorados" Ростислав Фук із гуртом виступив на молодіжному фестивалі. На аукціон передав ящик від набоїв та гільзу, які розмалював волонтер з Тернополя.

"Приємно, що долучилися до збору як молодь, так і старше поклоніння. У Бережанах завжди були і є свідомі патріоти, які завжди готові допомогти нашим захисникам", — каже Ростислав Фук.

Ростислав Фук
Ростислав Фук. Фото: Василь Солонина

Гільзу та скриньку від набоїв на аукціоні придбали за 2 850 гривень.

фестиваль на підтримку ЗСУ
Куплені лоти. Фото: Василь Солонина

Фестиваль проводять втретє. Цього року зібрали 82 тисячі гривень. Минулого року на заході вдалося зібрати 50 тисяч гривень на ЗСУ.

На Тернопільщині провели фестиваль на підтримку ЗСУ
Благодійний фестиваль. Фото: Василь Солонина

На початок