У Сумах відбувся тенісний турнір серед ветеранів

У Сумах відбувся тенісний турнір серед ветеранів

У Сумах відбувся тенісний турнір серед ветеранів

19 серпня у Сумах відбувся ветеранський парний тенісний турнір. Про мету турніру розповів його організатор Руслан Бондаренко.

"Вирішили провести такий дружній турнір, щоб допомогти, в першу чергу, Збройним силам України. Ми збираємо кошти на це. Тому що дуже багато наших друзів і товаришів зараз служать. Як раз знаходяться не тільки на "нулі" і потребують допомоги", - сказав він.

На турнір заявилось 26 спортсменів-ветеранів із Сум та Шостки, Ніжина та Прилук, Києва та Харкова. Пари визначались сліпим жеребкуванням.

Олександр Рудик приїхав на турнір зі столиці. Говорить, що запросили на турнір друзі.

"Це частина життя. Це наша улюблена справа. Ми дуже любимо теніс. Перш за все, це дійти до фіналу. Це теж вже буде гарно. Треба грати. Якщо ти не граєш, ти нічого не досягнеш", - вважає він.

У цьому чвертьфінальному поєдинку на тенісний майданчик у парі з Валерієм Галашаном вийшов Ігор Смертяк. У повсякденному житті він працює на посаді директора сумської "Тенісної академії" і тренує дітей, від найменших і до учасників всеукраїнських і міжнародних турнірів.

"Хочеться адреналіну. Просто я все життя в турнірах був і повинен дітям приклад показувати. Як можна в таку спеку перемагати", - сказав він.

Одноденний турнір у підсумку виграли Олександр Рудик та Андрій Комар з Києва. У фіналі вони перемогли сумську пару - Руслана Бондаренка та Євгена Фоменка.

Третє місце на сумському парному ветеранському турнірі посіла найстарша пара турніру - Валерій Галашан та Ігор Смертяк і Олександр Лемішко з Сум та Серій Коваль з Шостки.

Крім того, учасники турніру зібрали 9 000 гривень, які передадуть Збройним силам України.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок