Відновлення водопостачання Миколаєва: Уряд спрямовує грант

Відновлення водопостачання Миколаєва: Уряд спрямовує грант

Відновлення водопостачання Миколаєва: Уряд спрямовує грант
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час візиту до Миколаєва у червні 2023 року. Фото: Telegram-канал Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля

Кабінет міністрів України спрямовує грантові гроші від Європейського інвестиційного банку на відновлення та модернізацію водопостачання Миколаєва.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

За інформацією Дениса Шмигаля, у рамках грантової угоди з Європейським інвестиційним банком передбачена підтримка на суму 5,11 мільйона доларів.

"Наразі направляємо 153,5 мільйона гривень Міністерству відновлення на реалізацію проєкту модернізації і затверджуємо порядок їх використання. Прагнемо відновити доступ жителів Миколаєва до якісної питної води та оновити критичну інфраструктуру водопостачання відповідно до сучасних стандартів", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • У червні 2023 року Кабінет міністрів України ухвалив виділення Держагентству водних ресурсів 120 мільйонів гривень на забезпечення Миколаєва питною водою.
  • Із шостого травня 2022 року в Миколаєві розпочалось заповнення водопровідної системи міста технічною водою з річки Південний Буг.
  • Мережі водопостачання міста складають близько 1200 км, близько 800 км каналізаційна мережа. Водогони різних діаметрів — від 100 мм до 1400 мм. У Миколаєві потребують заміни понад 240 кілометрів труб водопровідної мережі.
  • Під час сесії Миколаївської міської ради 9 березня 2023 року була прийнята "Програма з відшкодування витрат на відновлення внутрішньобудинкових мереж водопостачання співвласникам багатоквартирних будинків міста Миколаєва на 2023-2024 роки".
  • Для покращення водопостачання та водовідведення в Миколаєві 13 квітня 2023 року Європейський інвестиційний банк схвалив місту додатковий кредит у розмірі 20 млн євро. Фінансування надається у межах Програми розвитку муніципальної інфраструктури України (ПРМІУ).

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок