На двох пунктах пропуску Чернівецької області запрацює електронна черга для автобусів

На двох пунктах пропуску Чернівецької області запрацює електронна черга для автобусів

На двох пунктах пропуску Чернівецької області запрацює електронна черга для автобусів
Ілюстративне фото. Фото: Суспільне Чернівці

З 21 серпня на двох пунктах пропуску Чернівецької області запрацює електронна черга для перетину кордону пасажирських автобусів. Йдеться про пункти "Мамалига" та "Порубне".

Про це повідомили на Facebook-сторінці Міністерства розвитку громад України.

Черга працюватиме у тестовому режимі. Це дасть змогу визначити пікові години та дні, коли автобуси перетинають пункт пропуску, йдеться у повідомленні.

"Тестування потрібно, щоб планувати опцію слотування для регулярних та нерегулярних маршрутів. Це означає, що водії надалі зможуть обирати конкретний час для перетину кордону, наприклад, часовий слот із 10 до 12 години дня чи інший”, – пояснив заступник міністра розвитку громад Сергій Деркач.

Як працює "єЧерга" для автобусів

Щоб перетнути кордон за електронною чергою, потрібно внести в систему дані про водія та автобус. Це можна зробити, зареєструвавшись на сайті "єЧерга". Потім слід обрати пункт пропуску, через який автобус перетинатиме кордон.

У Чернівецькій області реєстрація буде доступна з 20 серпня.

"Йдеться як про регулярні автобусні маршрути, так і нерегулярні. Всі автобуси, що перетинають вказані пункти пропуску, повинні бути зареєстровані в системі", – повідомляють у міністерстві.

Що відомо про роботу єЧерги на Буковині:

  • 8 травня у Чернівецькій області на двох пунктах пропуску на кордоні з Румунією та Молдовою відкрили електронну чергу. Йдеться про пункти "Порубне-Сірет" та "Мамалига-Крива".

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок