Начальника Черкаського обласного ТЦК звільнили з посади

Начальника Черкаського обласного ТЦК звільнили з посади

Начальника Черкаського обласного центру комплектування та соціальної підтримки Олега Веретільника звільнили з посади.

Інформацію Суспільному підтвердила речниця територіального центру комплектування та соціальної підтримки Аліна Кривошея.

З її слів, є відповідний наказ:

"Так, є наказ на звільнення начальника Черкаського обласного ТЦК та СП, полковника Олега Веретільника. Наразі відбувається процес здачі посади".

Хто займе цю посаду — поки що невідомо, додала речниця.

Що відомо про звільнення начальників обласних ТЦК в Україні

  • 17 серпня президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2023 року "Про результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України".
  • Відповідний документ №491/2023 опубліковано на сайті Офісу президента.
  • "Рекомендувати Головнокомандувачеві Збройних Сил України прийняти рішення щодо перебування на посадах керівників обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України, припинивши практику їх ротацій", — йдеться в указі.
  • 11 серпня відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України. Головною темою засідання були результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК). Після засідання президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні звільнять всіх обласних "воєнкомів".
  • Вже відкрито 112 кримінальних проваджень щодо посадовців "військкоматів", а також оголошено 33 підозри.
  • 1 серпня заступник міністра оборони Олександр Павлюк повідомив, що до кінця 2023 року 30% керівного складу всіх військкоматів становитимуть бійці, які мають бойовий досвід, але не можуть продовжувати службу через поранення.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок