У Києві запрацював чат-бот для прилаштування тварин

У Києві запрацював чат-бот для прилаштування тварин

У Києві запрацював чат-бот для прилаштування тварин
Кіт Фото: Таміла Баранівська/Суспільне

У "Київській міській лікарні ветеринарної медицини" до Дня безпритульних тварин, який відзначається 19 серпня, створили чат-бот. Він має допомогти потенційним господарям обрати тварину з притулку.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

В адміністрації поінформували, що для того, щоб скористатись чат-ботом, необхідно знайти його в Telegram, вписавши в пошук @TinPet_bot. Після цього потрібно зареєструватись і створити акаунт для пошуку тварини або домівки для неї.

"Важливо, що сервіс доступний також для представників інших притулків. Через чат-бот вони зможуть поширювати інформацію про своїх підопічних, що значно спростить прилаштування тварин",— йдеться у повідомленні.

У "Київській міській лікарні ветеринарної медицини" вважають, що цей чат-бот має спростити шлях тварини до нової домівки. Адже знайти тварину відповідно до своїх побажань стане легше, а це запорука того, що більшість із них отримають прихисток.

Наразі чат-бот працює в тестовому режимі, тому через технічні особливості один користувач може завантажити лише 3 анкети. Свої відгуки та побажання користувачі можуть присилати на електронну пошту [email protected].

Що відомо про опіку над тваринами у столиці в умовах війни

У березні 2023 року Київська міська рада підтримала рішення про те, що громадські організації, які утримують притулки для тварин, матимуть фінансову підтримку зі столичного бюджету.

У тимчасовому притулку для тварин "Виставковий центр" проводили безкоштовний майстер-клас "Основи навчання собак". Господарям розповідали, як правильно та результативно навчити тварину виконувати команди в різних ситуаціях.

Лікарі комунального підприємства "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" безплатно стерилізували домашніх тварин, власниками яких є люди пенсійного віку.

У Києві запровадили Telegram-бот "Твій вет Київ". Тут власники тварин зможуть отримати безплатну консультацію щодо утримання і лікування домашніх улюбленців.

У Києві створили новий сервіс "єКуточок" для власників домашніх тварин і зооволонтерів. Він допомагатиме в пошуку тимчасового притулку для хатніх улюбленців.

У червні фахівці КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" спільно з волонтерами прилаштували до родин 132 тварини. Вцілому за 1 півріччя 2023 року прилаштували 281 тварину, тож за перший місяць літа кияни взяли в родини найбільшу кількість безпритульних тварин із початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

На початок