У Львові автівки, що блокуватимуть вивіз відходів зі сміттєвих контейнерів, забиратиме евакуатор

У Львові автівки, що блокуватимуть вивіз відходів зі сміттєвих контейнерів, забиратиме евакуатор

У Львові автівки, що блокуватимуть вивіз відходів зі сміттєвих контейнерів, забиратиме евакуатор
Фото: Суспільне Львів

Автомобілі, які паркують біля сміттєвих контейнерних майданчиків, блокують проїзд сміттєвозів. Оскільки таке паркування заборонено Правилами дорожнього руху, на порушників накладатимуть штраф, а машину евакуювуватимуть на спецмайданчик.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

"Власники авто повинні розуміти, що припаркувавшись біля контейнерного майданчика, вони порушують Правила дорожнього руху, відповідно до яких зупинка і стоянка ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів заборонена", — йдеться у повідомленні міського управлінні безпеки.

За інформацією міського управлінні безпеки, щомісяця трапляється 12-20 випадків, коли приватні авто заблоковують сміттєві майданчики. Зазвичай, щоб забрати легкову машину і зробити доступ до контейнерів займає 1-3 год. Для цього доводиться викликати поліцію, і вони розшукують власника авто. Однак, якщо це бус чи мікроавтобус, то знайти власника і забрати машину в цей же день практично не вдається.

"Є випадки, коли паркують машину біля смітників, знімають номерні знаки і йдуть. Такі випадки ламають логістику забору побутових відходів. Тому закликаємо власників транспортних засобів не паркувати свої авто біля контейнерних майданчиків, щоб забір ТПВ відбувався відповідно до затверджених графіків. У разі порушення, на власника транспортного засобу буде накладено адміністративне стягнення, якщо ж власника не зафіксують, такий транспортний засіб буде евакуйовано на спеціальний майданчик", — йдеться у повідомленні міського управлінні безпеки.

Від початку року інспектори з паркування виписали 577 штрафів водіям за паркування в межах цих майданчиків.

На початок