19 підприємців з Дніпропетровщини отримають гранти від держави: які проєкти перемогли у відборі програми "єРобота"

19 підприємців з Дніпропетровщини отримають гранти від держави: які проєкти перемогли у відборі програми "єРобота"

19 підприємців з Дніпропетровщини отримають гранти від держави: які проєкти перемогли у відборі програми "єРобота"
Фото ілюстративне\Суспільне Рівне

За результатами 12-ої хвилі державної програми «єРобота», ще 19 підприємців з Дніпропетровщини отримають гранти від держави. Про це повідомили в пресслужбі обласної ради.

Відбір тривав з 3 по 16 липня, позитивне рішення про отримання коштів отримали, зокрема, претенденти з Дніпра та Кривого Рогу. Це вже діючі бізнесмени, які вирішили розширити свою справу, і ті, які хочуть започаткувати бізнес «з нуля».

Серед бізнес-проєктів виробництво захисного та робочого одягу, стоматологічні та освітні послуги, відкриття магазину одягу українських дизайнерів, мініферми, швейного цеху, кав’ярень тощо.

Загалом у 2023 році Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 127 заявникам з області. Переможці отримають майже 30 млн грн.

Програма діє до кінця року. Кожен охочий може долучитися до та подати заявку на отримання мікрогранту через портал Дія.

Що відомо про реалізацію державної програми "єРобота"

  • З липня 2022 року Уряд запровадив проєкт "єРобота", за яким можна отримати від держави безповоротну фінансову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найпопулярніша серед українців — програма мікрогрантів "Власна справа", за якою можна отримати до 250 тис. грн.
  • Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми "єРобота" триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.
  • Грант – одноразовий й видається безготівково. Підприємці можуть використати його, щоб купити ліцензійне програмне забезпечення, транспорт або сировину для виробництва. Заяву на грант подають через застосунок Дія разом з бізнес-планом, який потім оцінюють в Ощадбанку.
  • Заяву розглядають від десяти днів до трьох місяців. Опісля людина, яка починає бізнес з нуля, має зареєструватися як ФОП та укласти договір. Якщо цього не зробити, рішення про надання гранту скасують.
  • Крім того, наразі є можливість скорегувати бізнес-план, якщо у ньому виявили помилки. Раніше такі заяви відхиляли. Детальніше почитати про порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна тут.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок