Французький кардіохірург Філіп Менаше поділився досвідом з лікарями у Франківську

Французький кардіохірург Філіп Менаше поділився досвідом з лікарями у Франківську

Філіп Менаше в Івано-Франківську
Фото: Facebook/Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА

Професор із Парижа Філіп Менаше впродовж трьох днів ділився досвідом з кардіохірургами Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні. Медик приїхав на Прикарпаття, щоб показати нові техніки реконструкції й пластики серцевого клапана для пацієнтів, які мають мітральні вади серця. Про це розповіли на Facebook-сторінці департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

Французький кардіохірург Філіп Менаше поділився досвідом з івано-франківськими лікарями
Фото: Facebook/Департамент охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА

Філіп Менаше — професор торакальної та серцево-судинної хірургії в Університеті Декарта у Парижі. Лікар очолює відділення хірургії серцевої недостатності Hôpital Europeen Georges Pompidou та лабораторію INSERM. Він — один з небагатьох медиків, який досліджує клітинну терапію та лікує серцеву недостатність.

В Івано-Франківську французький кардіохірург допомагав рятувати життя людей із вадами серця та паралельно ділився з хірургами своїм досвідом щодо технік лікування серцевого клапана. Він приїхав на запрошення івано-франківських медиків.

"Це — вже другий візит відомого кардіохірурга. У перший свій приїзд до України на початку повномасштабної війни він допоміг провести першу трансплантацію стовбурових клітин пацієнту із серцевою недостатністю методом Putting Stem Cell to epicardium", — йдеться у дописі.

Серед пацієнтів французького кардіохірурга — німецький пілот Формули-1 Міхаель Шумахер.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок