Disney ліквідував бренд 20th Century Fox

Disney ліквідував бренд 20th Century Fox

Disney ліквідував бренд 20th Century Fox

Disney вирішила перейменувати телестудію 20th Century Fox Television на 20th Television.

Компанія Disney купила активи компанії Fox за 71 мільярд доларів у 2019 році та прибрала з назви студії слово Fox, передає CNN.

Як повідомили у компанії, відомий логотип та кадри, які відкривають всі фільми, зняті студією, планується змінити на нові. Вони мають з'явитися у стрічках студії вже восени 2020.

Окрім того, Disney планує ребрендинг низки інших телестудій: ABC Studios та ABC Signature Studios перейменують на ABC Signature, а Fox 21 Television Studios перетвориться на Touchstone Television.

Студію 20th Century Fox було створено у 1935 році. Серед найпопулярніших картин, знятих компанією - Зоряні війни, Міцний горішок, Сам удома.

Що відомо

  • Студія Волта Діснея перенесла дати прем’єр двох головних запланованих фільмів, а випуск третього взагалі скасувала.
  • Українська режисерка Єлизавета Письмак стала учасницею міжнародної студентської конкурсної програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.
  • Пандемія вплинула на сферу культури та розваг. Так, бродвейські театри у Нью-Йорку не працюватимуть щонайменше до кінця 2020 року.
  • Церемонію вручення премії "Золотий глобус" у 2021 році проведуть майже на два місяці пізніше, ніж це було заплановано.
  • Раніше церемонію вручення премії "Оскар" вирішили перенести на квітень 2021 року.
  • У Голлівуді готуються до відновлення зйомок фільмів, зупинених через коронавірус.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше