Дмитро Разумков відвідав Сумщину. Яка мета та що дивився

Дмитро Разумков відвідав Сумщину. Яка мета та що дивився

Дмитро Разумков відвідав Сумщину. Яка мета та що дивився
Суспільне Суми

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 13 серпня відвідав Сумщину. Він побував на підприємствах та організаціях Сум і Конотопщини.

Спочатку разом із головою Сумської облдержадміністрації Романом Грищенком та народними депутатами від Сумщини відвідав обласний центр служби крові.

Близько 10.00 прибули на завод “Технологія”, на Курському проспекті, який виробляє пакувальні матеріали для харчової промисловості і експортує продукцію до 63 країн світу. Посадовець оглянув виробничі потужності і поспілкувався з керівництвом та працівниками заводу.

На запитання від Суспільного, чому відвідав саме “Технологію” і не заїхав на державні та інші підприємства області: такі як завод “Зірка” у Шостці та завод “Авіакон” у Конотопі, відповів так: “На жаль, час на роботу в регіоні - досить обмежений. Я вам відповідаю на ті ж проблемні питання, які - на контролі у народних депутатів, у обласної і місцевої влади”, - зазначив він. Також додав: “Якщо ми туди не потрапили, це не значить, що не займаємось ними, про них не знаємо і не будемо намагатися допомогти. На жаль, не все залежить від Верховної Ради”.

Дмитро Разумков відвідав Сумщину. Яка мета та що дивився
Суспільне Суми

За словами політологині Андріани Костенко, підприємства і організації, які відвідав голова Верховної Ради - це ті, про які пишуть на сайті Сумської обладміністрації. “Досить успішні організації, підприємства, які стабільно функціонують. З іншого боку, напередодні місцевих виборів було б непогано, якби керівництво України в особі Дмитра Разумкова звертало увагу і на проблемні питання”, - зазначила вона. За її словами, швидше за все, це іміджева, а не робоча поїздка. “Спрямована на те, щоб розпочати виборчу кампанію в нашій області, щоб дати гарні стартові позиції команді від “Слуги народу” і показати певну перспективу для нашої області”, - зазначила вона.

Також Дмитро Разумков прокоментував роботу у Верховній Раді нардепів від Сумщини. “Якщо з точки зору моєї оцінки, в рамках Верховної Ради: роботи в комітетах, в залі, в принципі - досить непогано. У цілому Верховна Рада працює достатньо непогано”, - сказав він. Також додав: “Якщо оцінювати роботу на місці, тут вам видніше. Сподіваюсь, що наше з вами бачення їхньої роботи буде збігатися. Від цього залежить їхнє політичне, і не тільки політичне, майбутнє”.

Дмитро Разумков відвідав Сумщину. Яка мета та що дивився
Суспільне Суми

Керівник експертної групи “Бюро аналізу політики” Віктор Бобиренко прокоментував так їхню роботу: “Вони натискали кнопки, як правило, правильно: як партія скаже. Але якщо оцінювати їхню роботу, то треба оцінювати їх як і роботу в цілому парламенту, і вона – незадовільна”. Бобиренко зазначив: “У турборежимі приймали спочатку що попало, а коли потрібні були правильні голосування і розумні закони, - вони не давали голосів. У наших депутатів не було тих можливостей, що у попередніх”. За його словами, мажоритарникам нічого не дали в округи на програми соцекономрозвитку. “Вони довго вчилися бути депутатами, і я б не сказав, що навчилися”, - підсумував він.

Після заводу в Сумах очільник Парламенту поїхав до підприємства “Молоко Вітчизни” на Конотопщині. Товариство входить до Групи компаній “Технологія” і налічує три молочно товарніферми в межах області.

Авторка - Анна Книш

Що відомо

  • Дмитро Разумков народився у 1983 році, на Житомирщині. Освіта - вища. Такі дані сайту Верховної Ради України.
  • Голова Верховної Ради від 29 серпня 2019 року.
  • Обраний по загальнодержавному багатомандатному округу від партії “Слуга народу”.
  • Співголова міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща, міжпарламентської асамблеї Парламенту Грузії, Парламенту Республіки Молдова і Верховної Ради України;
  • Голова Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі.
На початок