Оприлюднили повну програму п'ятого "ХарківПрайду", де збиратимуть кошти на ЗСУ

Оприлюднили повну програму п'ятого "ХарківПрайду", де збиратимуть кошти на ЗСУ

Оприлюднили повну програму п'ятого "ХарківПрайду", де збиратимуть кошти на ЗСУ
Суспільне Харків

У Харкові з 23 серпня до 2 вересня триватиме "ХарківПрайд", який розпочнеться з флешмобу до Дня Харкова. У межах заходу збиратимуть кошти на потреби військових на сході України й оголосять програму безоплатної психологічної підтримки для рідних бійців. Повну програму опублікували на сторінці події в Instagram.

У 2023 році "ХарківПрайд" збирається під гаслом "Гуртуємося заради Перемоги". Команда зазначає, що під час організації всіх заходів буде дотримуватися норм чинного законодавства України й умов воєнного часу.

програма Харків прайд
Фото: ХарківПрайд/Facebook

Повна програма прайду

  • 23 серпня — флешмоб до Дня Харкова" Занадто сіре. Занадто кольорове".

"Ми підготували веселковий флешмоб, аби відзначити початок прайду і нагадати, що наше місто від початку війни стало прихистком для людей з окупованих територій. ЛГБТК+спільнота завжди була важливою частиною Харкова і залишається такою", — зазначають організатори.

  • 24 серпня — "Це і твоє місто також", подарунок ВПО від "ХарківПрайду".
  • 25 серпня — перформанс "День, коли всі можуть одружитися".

"Уявімо, що в Україні шлюби доступні й ЛГБТК+спільноті також? А хіба наречені ховаються від людей в день весілля? Авжеж ні! Тож і наші наречені такі — поважають традиції, тому в день свого (уявного) весілля кататимуть містом, гулятимуть і фотографуватимуться", — йдеться в описі програми.

  • 26 серпня — благодійний фестиваль "Єдині як ніколи".

Фестиваль має благодійну мету — зібрати гроші для фонду "Волонтерська", який закупить коптери для військових, що воюють на сході України. Також у межах події можна буде плести маскувальну сітку, відвідати живу бібліотеку, психологічну лекцію, веселкову крамницю та послухати виступи діджеїв.

  • 27 серпня — веселковий велотрек.
  • 30 серпня — квест із подарунками "Знай свої права, людино".
  • 1 вересня — "Вона більше не вийде на марш". Фотосушка про волонтерку "ХарківПрайд" Ельвіру Щемур, яка загинула внаслідок бомбардування харківської ОДА. Організатори збирають світлини волонтерки.

"Ми знаємо, що життя Елі було різноманітне: вона навчалася, планувала життя, будувала стосунки. Та в нас є свої власні спогади про Ельвіру, які ми пропонуємо вам розділити. Нехай ця фотосушка стане світлим відображенням того, яким був Харків разом з Ельвірою", — додають вони.

  • 1 вересня — плакатна майстерня.
  • 2 вересня — марш "ХарківПрайд 2023", невидимі фігури.

Деталі заходу уточнюються і будуть оприлюднені після усіх потрібних узгоджень.

Одночасно з подіями організатори збиратимуть кошти на квадрокоптери для аеророзвідки 5-ї слобожанської бригади НГУ, які боронять Україну поблизу Кремінної.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок