П'ятеро Хмельницьких спортсменок посіли перше місце у командному заліку з велоспорту

П'ятеро Хмельницьких спортсменок посіли перше місце у командному заліку з велоспорту Фото: Федерація велоспорту у Хмельницькій області

У місті Богуслав Київської області з 4 по 9 серпня відбувався чемпіонат України в олімпійських видах програм з велоспорту. У командному заліку чемпіонату п’ятеро хмельничанок посіли перше місце.

Про це на своїй сторонці у фейсбук повідомляє Федерація велоспорту у Хмельницькій області.

У повідомлені йдеться, що у місті Богуслав Київської області з 4 по 9 серпня відбувався чемпіонат України в олімпійських видах програм з велоспорту на шосе серед чоловіків, жінок, спортсменів до 23 років, юніорів та юніорок. Взяти участь в основних змаганнях сезону з різних областей України прибули 164 спортсмени, 12 з яких представляли Хмельниччину.

В олімпійських видах програм з велоспорту на шосе брали участь 12 спортсменок з Хмельниччини. Фото: Федерація велоспорту у Хмельницькій областіФото: Федерація велоспорту у Хмельницькій області

"В індивідуальній гонці на час, дистанцією у 25 кілометрів серед юніорок третє місце завоювала Дарина Нагуляк. У командному заліку чемпіонату п’ятеро наших спортсменок цієї категорії, а саме: Дарина Нагуляк, Анастасія Плоцідим, Наталія Сафронюк, Олександра Чорна, Діана Ситник – посіли перше місце", - повідомляє Федерація велоспорту.

У повідомлені йдеться, що дистанція групової гонки для жінок до 23 років складала 132 кілометри. Не зважаючи на виснаження тривалою гонкою, успішно фінішувати з групи вдалось Вікторії Мельничук. На останніх метрах вона виборола срібну медаль чемпіонату. Трохи не вистачило до п’єдесталу Вікторії Пархомюк, фінішувала четвертою.

Юніорки у цьому виді змагались на дистанції 66 кілометрів. У командному заліку все ті ж Анастасія, Наталія, Дарина, Олександра та Діана стали третіми.