У Вінниці збирали гроші на підтримку ЗСУ під час благодійного турніру з тенісу

У Вінниці збирали гроші на підтримку ЗСУ під час благодійного турніру з тенісу

У Вінниці збирали гроші на підтримку ЗСУ під час благодійного турніру з тенісу
Фото: Суспільне Вінниця

30 тисяч гривень для 81-ої окремої аеромобільної бригади зібрали під час благодійного тенісного турніру у Вінниці. Між собою змагалися 20 спортсменів. Про це Суспільному розповів організатор заходу Пилип Кононов.

Турнір з тенісу
Фото: Суспільне Вінниця

Пилип Кононов — колишній військовий. Боронити Україну пішов торік у квітні. Під Бахмутом отримав поранення, був комісований. Тепер він в тилу допомагає побратимам.

"На фронті немає не потрібних речей, там потрібно все. І одяг, і взуття. Аби взяти участь у турнірі спортсмени робили внески. Хто скільки зможе", — розповів організатор тенісного турніру Пилип Кононов.

Віталій Демʼянов грає в теніс понад 20 років. Каже, цей вид спорту допомагає не лише підтримувати гарну фізичну форму, а й розвантажитися психологічно.

"Люди не відпочивають, треба якось це змінювати. Ми своїм чином можемо допомагати і розвивати у Вінниці теніс", — розповів Віталій Демʼянов.

Серед учасників турніру й 20-річний Максим Кукарєв. Розповідає, професійно грав у футбол. Після травми, останніх півтора року займається на тенісом.

"Будь-який турнір зараз організовується за підтримки ЗСУ і наше життя також. Якби не військові ми б тут не стояли. Якщо ти не там, то повинен допомагати тут чим можеш", — зазначив Максим.

Всього участь у турнірі взяли 20 спортсменів.

"Коли покликали взяти участь в турнірі, то я з радістю погодився. Зберемо гроші для наших хлопців", — зазначив учасник тенісного турніру Олександр Гавріш.

Турнір — дружній. Тривав протягом дня. Окрім зібраних на підтримку ЗСУ грошей — визначили і переможців.

На початок