Блюзові ноти проти повітряної тривоги: американський музикант виступив в Миколаєві

Блюзові ноти проти повітряної тривоги: американський музикант виступив в Миколаєві

У Миколаєві відбувся перший великий відкритий концерт іноземного музиканта з початку повномасштабної війни. На майданчику Дому офіцерів флоту виступив американський блюзмен Роберт Лайтхаус. На концерт прийшли понад 200 глядачів.

Про це кореспондентам Суспільного повідомив організатор концерту, волонтер Володимир Алєксєєв.

"Для нього важливо заїжджати в такі міста, як Миколаїв — непопулярні, ризиковані, але для нього це важливо. І він бачить у цьому свою місію — підтримувати людей музично", — говорить Володимир Алєксєєв.

блюзмен
Роберт Лайтхаус під час виступу на концерті, 13 серпня 2023 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Житель Миколаєва Павло каже, що у місті не так багато заходів для розваг, де можна насолодитися музикою та провести час з друзями.

"Я не дуже люблю блюз, але те, що я чую, мені подобається. Просто "чілова" музика, під яку приємно поспілкуватися з людьми і приємно тут просто побути, відчути, що у нас не тільки війна, що може відбуватися культурне життя", — розповідає Павло.

блюзмен
Житель Миколаєва Павло, який відвідав концерт, 13 серпня 2023 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Такий захід не можна пропустити, каже миколаївець Павло Деменський.

"По-перше, це — музика, по-друге, це — блюз. Я не меломан, я в музиці не дуже так щоб розбираюся, але... Місце класне, і я, нарешті, вирвався з домашнього арешту за комп’ютером, добровільного арешту. І додому не хочу поки що йти", — говорить Павло Деменський.

блюзмен
Миколаївець Павло Деменський, 13 серпня 2023 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Роберт Лайтхаус — американський блюзмен, який виступає із губною гармошкою та грає на акустичних та стіл-гітарах.

За словами музиканта, під час перебування в готелі, де він зупинився, чоловік почув звук повітряної тривоги. Після цього він відправився до басейну, де відбувалось святкування дня народження дитини. Було багато дітей й атмосфера була радісною, але під звуки повітряної тривоги.

"Те, що тут відбувається, це жахливо. Але я ніколи не бачив, щоб люди так підтримували один одного. Бажаю миколаївцям та усім українцям, щоб цей жах якомога швидше закінчився, просто неможливо це бачити. Мої друзі по всьому світу бачать, що я тут, і таким чином підтримую Україну", — говорить Роберт Лайтхаус.

блюзмен
Сцена на якій відбувся концерт, 13 серпня 2023 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Кілька композицій разом з американцем виконав український музикант Макс Таврійський. Під час концерту відбувався збір коштів на благодійні проєкти Дому офіцерів флоту.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок