На Полтавщині Микола Варвинський створює традиційний опішнянський посуд

На Полтавщині Микола Варвинський створює традиційний опішнянський посуд

На Полтавщині Микола Варвинський створює традиційний опішнянський посуд Суспільне Полтава

Макітри, глечики та миски. Такий традиційний опішнянський посуд створює кераміст Микола Варвинський. Цією справою займалася уся родина чоловіка. Гончарство успадкував і Микола. Потім вдосконалював її і в місцевому училищі. Тепер працює у своїй майстерні. Там власні вироби формує на гончарному крузі та обпікає у печі. Свої роботи продає, а ще гончарству навчає й інших.

47-річний опішнянський майстер Микола Варвинський – гончар щонайменше в третьому поколінні. Цією справою вже і сам займається понад 30 років. Свій перший виріб створив на заводі, де працювала його мама. Тоді йому було 7 років.

"До Олімпіади там робили олімпійських ведмедиків. Мама дала шматок глини. І я робив свій перший виріб. Це був олімпійський ведмідь, але він не зовсім був на ведмедика схожий", − розповідає гончар Микола Варвинський.

Микола Варвинський виготовляє глиняний вирібСуспільне Полтава

Микола Варвинський виготовляє глиняний виріб

Нині Микола переважно створює ужитковий посуд. Це макітри, чашки, миски, глечики чи куманці. Більшість з них – із традиційним опішняським розписом.

"В основному опішнянський контурний розпис, фляндрівка опішнянська. Традиційні кольори в основному: білий, жовтий, зелений, червоний. Все дуже просто".

А глину гончар використовує місцеву. Сам її і заготовляє. На рік – до 10 тонн.

"Замочуємо її у ящику, щоб вона розкисла, полежала днів 4-5. Потім пропускаємо кілька разів через вальцеву мельницю. Це для того, щоб розім’ялися усі частинки, щоб вся маса глини стала однорідною. Збиваємо її у грудку, кладемо у пакет. І вона чекає свого часу, коли прийде час гончарювати".

Вироби Миколи ВарвинськогоСуспільне Полтава

Вироби Миколи Варвинського

Свої вироби майстер формує на ось такому гончарному крузі. Йому понад 25 років.

"Бувають такі дні, що зробиш за день і 200 виробів, якщо це щось невеличке. А бувають такі моменти, що можу і тиждень за гончарним кругом не сидіти, займаюся іншими процесами".

Після ліплення, виріб підсушується. Згодом його обпікають у печі. У Миколи вона електрична.

"Для утельного опалу випалюємо при температурі 700 градусів. Це максимально. Потім піч плавно охолоджується. Витягуємо вироби. Покриваємо глазур’ю. І вже потім другий опал. Це вже десь 1000 градусів".

Вироби Миколи ВарвинськогоСуспільне Полтава

Вироби Миколи Варвинського

Увесь процес виготовлення для кожної роботи займає різний час, каже гончар. Приміром, на таку миску потрібно близько 3 тижнів. На великі вироби може піти і два місяці.

"Гарна глина, гарна глазур, гарний опал. Треба уміти і знати – це все основне. Без якоїсь із цих частинок не вийде гарного виробу".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди