Загинув співорганізатор фестивалю Ше.Fest, що пройде на Черкащині

Загинув співорганізатор фестивалю Ше.Fest, що пройде на Черкащині

Загинув співорганізатор фестивалю Ше.Fest, що пройде на Черкащині
Колаж Суспільне / фото зі сторінки Шевченківського фестивалю Ше.Fest

На щиті повернувся додому бойовий медик 80-ої окремої десантно-штурмової бригади старший солдат Андрій Бабінський. Він — один зі співорганізаторів Шевченківського фестивалю Ше.Fest, що щороку відбувається на Черкащині у селі, де народився Тарас Шевченко.

Про це повідомили на офіційній сторінці фестивалю в фейсбуці.

Загинув старший солдат Андрій Бабінський 8 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Червона Криниця, Оріхівського району, Запорізької області від російського артилерійського обстрілу касетними боєприпасами.

"Сумна звістка в Ше.Родині. На щиті повертається додому Андрій Бабінський – творець, натхненник та директор Мегамаршу у вишиванках, громадський діяч, біохімік за фахом, старший солдат та бойовий медик 80-ої окремої десантно-штурмової бригади. Багато років Андрій був співорганізатором Ше.Fest, координував логістику та влаштовував ніч кіно. З початку повномасштабного російського вторгнення Андрій став на захист України, здобув фах бойового медика, воював на Харківщині та під Бахмутом, брав участь в українському контрнаступі на Запорізькому напрямку. Це величезна втрата й невимовний біль для всієї нашої команди", — йдеться в повідомленні.

В останню путь провели Андрія 11 серпня 2023 року у його рідних Сокирянах Чернівецької області.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок