Маріуполь — транзит: російські окупанти бояться залишати свою техніку за містом

Маріуполь — транзит: російські окупанти бояться залишати свою техніку за містом

Маріуполь — транзит: російські окупанти бояться залишати свою техніку за містом
Фото: Telegram/ Маріуполь. Спротив

Армія РФ використовує Маріуполь, як транзитний населений пункт. Російські військові бояться залишати свою техніку за містом, яку переганяють. Вони роблять зупинки та ставлять техніку на території комбінату "Азовсталь", а своїх військових та БК залишають серед житлової забудови.

Про це повідомив в ефірі "24 каналу" радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Армія РФ не концентрує свою техніку у Маріуполі. Місто виконує транзитну функцію. Російської військові зупиняються ночувати та частково, де зроблені точки для зупинки. Вони бояться зупинятись поза містом. Вночі рухатись по всьому автомобільному коридору між РФ та окупованим Кримом заборонено", — зазначив радник мера.

За словами Петра Андрющенка, у місті працює ремонтна база.

"Вантажівок дуже багато тягнуть з Таврійського напрямку, з боку Бердянська заїжджають "Урали", "Камази". Ремонтують їх у двох місцях і потім вони їдуть на фронт. Жива сила курсує повз міста, вони їдуть в напрям Бердянська. Ми зафіксували переміщення великої колони російських військ, яка пересувалася на північ Донецької області, під Волноваху та Вугледар. Їхали БМП та танки, дивно, бо зазвичай їхали у зворотній бік", — зазначив Андрющенко.

Радник мера розповів, що з-під окупованого Донецька на Запорізьку область зафіксували переміщення загонів "Ахмату".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок