Деревовидна, великолиста, сіра й волотиста. У дендрарії Криворізького ботсаду — кульмінація квітування гортензій

Деревовидна, великолиста, сіра й волотиста. У дендрарії Криворізького ботсаду — кульмінація квітування гортензій

гортензія
Фото: Криворізький ботанічний сад/Facebook

У дендрарії Криворізького ботанічного саду НАН України нині кульмінація квітування гортензій. Про це мовиться на сторінці закладу у Facebook.

За повідомленням, у дендрарії зростає 3 види гортензії — деревовидна, великолиста, сіра, а також 8 сортів гортензії волотистої.

У Криворізькому ботсаду квітнуть гортензії
Колекція Криворізького ботсаду налічує 3 види гортензії. Криворізький ботанічний сад/Facebook

"Ці рослини є яскравою прикрасою в літній період, коли вже закінчується квітування більшості рослин і бракує кольорів в пейзажних композиціях саду. Ніжно-білих барв надають гортензія деревовидна та сіра, рожевих – гортензія великолиста. Найбільше враження складає квітування сортових рослин гортензії волотистої – колір їхніх пишних суцвіть варіює від білосніжного до пурпурового", — зазначають фахівці ботсаду.

У дендрарії Криворізького ботсаду
Біла гортензія. Криворізький ботанічний сад/Facebook

У колекції представлені наступні сорти – "Grandiflora", "Limelight", "Mega Mindy’", "Polar Bear", "Pinky Winky", "Sundae Fraise", "Unique", "Vanille Fraise".

Гортензії у Криворізькому ботсаду
Поступово квіти змінюватимуть своє забарвлення. Криворізький ботанічний сад/Facebook

Саме на першу половину серпня припадає кульмінація квітування, проте квіти зберігаються на рослинах до жовтня, поступово змінюючи відтінки забарвлення на більш темні.

Як відвідати ботсад

Для відвідувачів ботанічний сад працює з восьмої ранку і до 20:00. Вхідний квиток коштує 40 гривень. Для пенсіонерів та переселенців 25 грн. Дітям до семи років та військовим вхід вільний.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок