"У нього немає зашкварів, він працює" — Кім про миколаївського воєнкома

"У нього немає зашкварів, він працює" — Кім про миколаївського воєнкома

"У нього немає зашкварів, він працює" — Кім про миколаївського воєнкома
Фото: Генштаб ЗСУ

Начальник Миколаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) нещодавно призначений і тільки починає показувати результати роботи. Проте рішення, чи залишиться він працювати, ухвалить головнокомандувач.

Про це начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів в ефірі телемарафону "Єдині новини", коментуючи рішення президента Зеленського про звільнення "всіх обласних воєнкомів" за підсумками засідання РНБО.

"По-перше, вважаю, що це бойові офіцери, які мають досвід, але не можуть зараз керувати військами через стан здоров'я чи з інших причин. Наш обласний воєнком був призначений нещодавно. Навіть не одного змінили за час війни, два чи три. Він перейшов з Баштанського району, який був постійно в бойових діях. Я вважаю, його можна вважати бойовим. І в нього зашкварів немає, він працює", — сказав Віталій Кім.

За словами очільника області, мобілізаційна робота в області має специфіку.

"У нас дуже складна область через загрози, що люди виїхали, повертаються, хочуть побачити своє житло. І при цьому треба виконувати план з мобілізації. Тобто у нього надскладна задача. Він тільки починає показувати результати. У нього немає статків тощо, і я контролюю статистику, як працюють і районні ТЦК. Тому, на мою думку, він може залишитися. Але це рішення не моє, а ОК "Південь" та Верховного головнокомандувача", — зазначив Віталій Кім.

Що відомо

  • 11 серпня під головуванням президента Володимира Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України. Розглядались результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК).
  • За словами Зеленського, вже відкрито 112 кримінальних проваджень щодо посадовців "військкоматів", а також оголошено 33 підозри.
  • 1 серпня 2023 року заступник міністра оборони Олександр Павлюк повідомив, що до кінця 2023 року відсотків керівного складу всіх військкоматів становитимуть бійці, які мають бойовий досвід, але не можуть продовжувати службу через поранення.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок