Двоє лікарів з Кіровоградщини отримали ордени Святого Пантелеймона

Двоє лікарів з Кіровоградщини отримали ордени Святого Пантелеймона

Двоє лікарів з Кіровоградщини отримали ордени Святого Пантелеймона
Вручення орденів Андрію Олешку (ліворуч) та Сергію Петровичу (праворуч) 9 серпня 2023 року. Фото: Скріншоти з трансляції церемонії нагородження орденами

Лікар невідкладних станів зі Світловодська Кіровоградської області Андрій Олешко та начальник медичного пункту загону спеціальних операцій "Схід" Сергій Петрович отримали відзнаки за професіоналізм та милосердя "Ордени Святого Пантелеймона". Про це Суспільному розповіла заступниця голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Вікторія Однобочко.

З її слів, відзнаку вручають тим, хто сприяє розвитку галузі охорони здоров’я та медичної науки, є активним в благодійній, гуманістичній та громадській діяльності й працює у відповідній сфері: "В нинішніх реаліях це відзнака за самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу й незалежність України у війні з РФ".

Андрій Олешко – лікар невідкладних станів, завідувач підстанції №3 обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що місті Світловодськ Олександрійського району Кіровоградської області.

"З жовтня 2022 року він є членом національного науково-практичного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф, який надає допомогу людям на деокупованих територіях. Бойове хрещення пройшов під час виїзду у складі медичного конвою для евакуації поранених бійців із заводу "Азовсталь". Ці спогади залишаються на все життя",– розповіли про лауреата ведучі церемонії нагородження.

Головний сержант Сергій Петрович – начальник медичного пункту загону спеціальних операцій "Схід" Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Як розповіли ведучі церемонії, лауреат виконував завдання на території Київської, Сумської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

Що відомо про орден Святого Пантелеймона

"Орден Святого Пантелеймона" — найвища громадська відзнака професійно-фахового спрямування, якою нагороджують за значні результати в галузі охорони здоров’я, у духовному й фізичному розвитку українського суспільства. Її заснували у 2009 році та щорічно вручають 9 серпня у День святого великомученика та цілителя Пантелеймона.

На початок