Takflix планує випустити історичну комедію "70 000 років тому" і збирає на це гроші

Takflix планує випустити історичну комедію "70 000 років тому" і збирає на це гроші

Takflix планує випустити історичну комедію "70 000 років тому" і збирає на це гроші
Фото: Takflix

Український онлайн-кінотеатр Takflix запустив краудфандингову кампанію для виробництва історичної комедії "70 000 років тому". Про це повідомили у соціальних мережах платформи.

"Велика війна навчила нас не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні. Навіть якщо це зйомки фільму в країні, де йде війна і наразі відсутнє інституційне фінансування", — йдеться у дописі.

"70 000 років тому" — комедійна стрічка від режисера Едуарда Нечмоглода, що раніше зняв мок'юментарі "Капітан Бровари".

фільми
Скриншот зі сторінки в Instagram

Це історія про Хлюпика, який живе серед зграї. "Спільнота очікує, поки хлопець врешті-решт стане нормальним мисливцем, але його душа тяжіє до музики", — ідеться в описі стрічки.

"Я вирішив занурити головного героя у часи, коли треба або полювати, або вмерти. Мені здається, саме такі екстремальні умови можуть контрастувати з ідеєю, що мистецтво є важливим для людей", — зазначає режисер.

Зйомки відбудуться наприкінці серпня в Києві. Творці фільму пропонують стати нанопродюсерами стрічки, зробивши благодійний внесок. За внесок, який має бути від 4000 грн, можна буде:

  • відвідати зйомки;
  • поспілкуватися з командою;
  • отримати мерч із реквізиту, згадку в титрах;
  • відвідати допрем'єрний показ;
  • отримати сертифікат Takflix на 1 місяць.

Більше про кампанію можна дізнатися тут.

Що таке Takflix

Takflix — онлайн-платформа, що працює за принципом "відео на запит", де можна легально дивитися українські фільми. Назва платформи є "алюзією на американський стримінговий сервіс Netflix".

Платформа була заснована режисеркою і продюсеркою Надією Парфан, та розпочала свою роботу в тестовому режимі 31 грудня 2019 року.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок