У столичному КП "Плесо" обшуки. Яка причина

У столичному КП "Плесо" обшуки. Яка причина

На столичне підприємство "Плесо" прийшли з обшуками
Ілюстративне фото: УНІАН

У Києві Дніпровська окружна прокуратура проводить обшук на території комунального підприємства "Плесо". Посадовців підозрюють у розтраті бюджетних коштів на капітальні ремонти.

Про це повідомляє офіційний портал Києва.

Зазначається, що обшуки відбуваються в межах кримінального провадження щодо розтрати бюджетних коштів на капремонт зон відпочинку "Галерна", "Чорторий" та "Троєщина".

"Плесо" співпрацює зі слідством, надає наявні запитувані документи та інформацію, — запевняють у КМДА.

Водночас підприємство не погоджується з висновком щодо оцінки ефективності та результативності фінансово-господарської діяльності за 2019-2020 роки та І квартал 2021 року.

У підприємстві наголошують, відкриті торги на закупівлі капітальних ремонтів зазначених пляжів проведено відповідно до закону України "Про публічні закупівлі.

"Очікувана вартість закупівель визначена на підставі проєктних документацій на проведення капітального ремонту та експертних звітів, що це підтверджують", — йдеться у повідомленні порталу Києва.

Остаточний висновок щодо можливих порушень визначить судова інстанція.

Що відомо про викриття корупції у Києві у серпні

Розкрадання на ремонті доріг у Києві: посадовці збагатилися на майже 5 млн грн. У Києві повідомили про підозру керівнику КП "ШЕУ Солом'янського району" та керівнику приватного підприємства. Їм інкримінують завдання збитків у особливо великих розмірах під час ремонту асфальтобетонного покриття у Солом’янському районі.

Розкрадання 800 тис. грн на ремонті укриттів: викрили директора приватного підприємства

Розтрата майже 1,5 млн грн під час реконструкції Андріївського узвозу: у Києві викрили комунальника. Його звинувачують у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Розкрадання на ремонті ліфтів – столична прокуратура повідомила про підозру заступнику директора Комунального підприємства "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" та посадовцю підрядної фірми.

Київська прокуратура вимагає повернути громаді міста нерухомість на Трухановому острові. Правоохоронці встановили, що на земельній ділянці комунальної форми власності площею 1,1 га на Трухановому острові у Києві знаходиться самочинно збудоване нерухоме майно. Його використовує приватна юридична особа.

На початок