Зобразив українське село. Художник з Кіровоградщини розмалював автобусну зупинку

Зобразив українське село. Художник з Кіровоградщини розмалював автобусну зупинку

Зобразив українське село. Художник з Кіровоградщини розмалював автобусну зупинку
Розмальована зупинка у Знам'янці під назвою "Українське село". Фото: Володимира Полякова

Художник Володимир Поляков з міста Знам’янка Кропивницького району розмалював автобусну зупинку. На ній зобразив українське село. Суспільному автор розповів, це спільний проєкт з міською радою Знам'янки. Вона підібрала це місце та забезпечила його матеріалами.

Над малюнком "Українське село" художник Володимир Поляков працював два тижні. Говорить, разом з міською радою підібрали у Знам'янці десять місць, де будуть зображені патріотичні мурали. Першу роботу вирішили розпочати з оформлення зупинки громадського транспорту.

"Спершу я підготував ескіз на тему живої природи, але потім вирішив створити українське село. Мені завжди хотілося це зробити. На мою думку, вийшов дуже вдалий кутовий малюнок з 3D-ефектом, в залежності від точки огляду. І головне, що це подобається людям, тому що є багато позитивних відгуків".

Зобразив українське село. Художник з Кіровоградщини розмалював автобусну зупинку
Розмальована зупинка "Українське село" у Знам'янці. Фото: Володимира Полякова

Хто такий Володимир Поляков

Володимир Поляков — професійний художник. До 1994 року проживав у Знам'янці. Після служби в армії переїхав в Київ та здобув освіту графіка-дизайнера. Зі слів чоловіка, у столиці займався дизайном та рекламою, але мрія займатися творчістю його не полишала.

"Так склалось, що я черпав свій досвід, починаючи від бодіарту і закінчуючи розписом у Києво-Печерській Лаврі. У 2014 році я вирішив, що неважливо, де ти живеш, а важливо, чим ти займаєшся. І тому ухвалив рішення повернутися на батьківщину у Знам'янку. Першою моєю роботою у місті був мурал на будівлі дитячо-юнацької спортивної школи. Тоді мене помітили, і почали з'являтися замовлення. За сім років я створив як на будівлях, так і всередині приміщень майже 50 робіт".

Крім муралів, знам'янський художник пише картини, займається аерографієюЦе нанесення малюнка практично на будь-яку поверхню за допомогою аерографа.. Нині оформляє мікроавтобус для ковалів. А також пише на замовлення картину на військову тематику.

"Я намагаюсь малювати щодня, не розслаблятися, тому що від цього страждає продуктивність. В середньому працюю не менше восьми годин на день. Буває і більше — це коли приходить натхнення. Я люблю працювати зранку і до 17-19 години вечора. Це мій спосіб життя. Те, що я вмію, подобається людям. Я відчуваю себе на своєму місці".

Володимир Поляков планує створити у Знам'янці ще дев'ять муралів. Один із них буде зображений на дев'ятиповерхівці.

На початок