Окупаційній міністерці екології Криму повідомлено про підозру

Окупаційній міністерці екології Криму повідомлено про підозру

Окупаційній міністерці екології Криму повідомлено про підозру
Окупаційній міністерці екології Криму повідомлено про підозру. Прокуратура АРК

Прокуратура автономії повідомила про підозру окупаційній "міністерці екології та природних ресурсів Республіки Крим" за вчинення державної зради. Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури АРК Крим та м. Севастополь.

Правоохоронці встановили, що до окупації Криму ЗС РФ, жінка обіймала посаду заступниці начальника Державної екологічної інспекції в АР Крим.

"Проте у 2014 році вона вирішила зрадити присязі на вірність українському народу та почала будувати власну кар’єру вже у незаконно створеному "Міністерстві екології та природних ресурсів РК". Там підозрювана тривалий час обіймала посаду заступниці міністра, а згодом очолила відомство", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що проросійська чиновниця забезпечує функціонування незаконно створеної системи виконавчої влади на півострові, що призводить до зміцнення окупаційної влади. Крім того, підозрювана надає допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України.

"За свої "сумлінні заслуги" перед ворогом "міністерка" отримала ряд нагород від держави окупанта та її окупаційної адміністрації в Криму", — наголосили у відомстві.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок