Підробили свідоцтва про народження дітей, щоб чоловік виїхав за кордон

Підробили свідоцтва про народження дітей, щоб чоловік виїхав за кордон

Підробили свідоцтва про народження дітей, щоб чоловік виїхав за кордон
Фото: Pixabay

Судитимуть двох чоловіків з Тернопільщини і Чернівеччини, які підробили свідоцтва про народження двох дітей. Ці документи вони за 10 з половиною тисяч доларів пропонували батькові однієї дитини, щоб він міг виїхати закордон, як багатодітний. Про це повідомила речниця Тернопільської обласної прокуратури Леся Гурецька.

За її словами, замовник передав чоловікам кошти й отримав фальшиві свідоцтва через відділення пошти. Під час перевірки на контрольно-пропускному пункті "Порубне" прикордонники виявили підробку свідоцтв та затримали замовника, коли він прийшов по пакунок. Він розповів правоохоронцям про чоловіків, які виготовили фальшиві свідоцтва про народження.

"Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо двох жителів Тернопільщини й Чернівеччини. Цим чоловікам інкримінують три статті, зокрема, 5 частину 27 статті – співучасть у вчиненні кримінального правопорушення. Інкримінують 3 частину 332 статті Кримінального кодексу – сприяння в незаконному перетині через державний кордон з корисливих мотивів. Також інкримінують 1 частину 358 статті Кримінального кодексу – це підроблення документів", – розповіла речниця Тернопільської обласної прокуратури.

Леся Гурецька каже, затриманих можуть ув’язнити до 9 років з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років з конфіскацією майна.

На початок