Лікарі борються за життя: підліток із Бучі задля розваги виліз на електропотяг

Лікарі борються за життя: підліток із Бучі задля розваги виліз на електропотяг

На Київщині підліток потрапив до лікарні після враження струмом на даху електрички
Медики надають допомогу підлітку після падіння з даху вагона електропоїзда. Фото: Андрій Нєбитов/Telegram

На Київщині 13-річний підліток отримав 90% опіків тіла після враження струмом на даху електропотяга. Хлопця терміново доправили до Київського опікового центру. Його життя рятують лікарі.

Про подію повідомив у Telegram керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

За його словами, 13-річний Микита з Бучі задля розваги виліз на дах електрички. Хлопчика вразило струмом. Він зазнав тяжких опіків, що загрожують життю. Для якнайшвидшого доставлення потерпілого в лікарню карету "швидкої" супроводжував екіпаж поліції. "Зараз лікарі борються за життя дитини", — написав Андрій Нєбитов.

Керівник обласної поліції застерігає молодь від екстремальних розваг, що загрожують здоров’ю чи життю, а батьків закликає цікавитись дозвіллям дітей.

Що відомо про нещасні випадки на залізниці на Київщині

У березні у Вишевому на Київщині на залізничному вокзалі від ураження струмом загинув підліток, коли він разом з другом виліз на дах вантажного вагона.

У Бориспільському районі після екстремальних розваг на залізниці 16-річний хлопець опинився в лікарні.

У Києві на початку травня затримували рух міської кільцевої електрички. Потяг травмував чоловіка, що перебігав колію у недозволеному місці.

Наприкінці квітня у Бучі на Київщині двоє людей потрапили під поїзд, коли той під’їжджав до міської станції. Пасажири ховались під пероном під час руху потяга.

17 квітня у Бучі теж потрапили під потяг двоє людей: жінку госпіталізували, а 41-річний чоловік загинув на місці.

На початок