ДТП за участю переселенця з Маріуполя та патрульної поліції Запоріжжя: що вирішив суд на черговому слуханні

ДТП за участю переселенця з Маріуполя та патрульної поліції Запоріжжя: що вирішив суд на черговому слуханні

ДТП за участю переселенця з Маріуполя та патрульної поліції Запоріжжя: що вирішив суд
Засідання суду у справі ДТП. Запоріжжя, 7 серпня 2023 року. Фото: Суспільне Запоріжжя

Залучити до експертизи нового спеціаліста – таке рішення ухвалив Комунарський районний суд Запоріжжя у справі ДТП за участі переселенця з Маріуполя – вчителя Володимира Щербини та патрульного поліцейського. Засідання відбулося 7 серпня.

Про це повідомили журналісти Суспільного, котрі були присутні на черговому слуханні.

За словами адвоката обвинуваченого Андрія Шлецера, ще на минулому засіданні розглядали клопотання стосовно проведення нової експертизи:

"Ми просили провести нову експертизу, якою повністю ми, так сказати, хочемо "обілити" та довести той факт, що ми не згодні з позицією обвинувачення. На теперішньому засіданні розглядалося клопотання саме інституту незалежних експертиз. Вони просили суд надати їм дозвіл на те, щоб залучити нового спеціаліста для того, щоб він вирішив друге питання, стосовно з якою швидкістю рухався автомобіль потерпілого, людина яка саме врізалась в Щербину, в його автомобіль".

На важливості експертизи наполягає і обвинувачений Володимир Щербина.

"Насправді я дуже хотів показати ту кількість правопорушень, кількість невідповідностей, які зробили саме полісмени", – заявив під час засідання обвинувачений.

ДТП переселенець з Маріуполя
Володимир Щербина під час засідання суду 3 березня. Фото: Суспільне Запоріжжя

Раніше Суспільне повідомляло, що на попередньому засіданні було ухвалене рішення про проведення додаткової автотехнічної експертизи. Таке рішення ухвалив Комунарський районний суд. Її має зробити Київський незалежний інститут судових експертиз до 27 червня, коштом обвинуваченого Володимира Щербини.

Суддя під час засідання 7 серпня задовільнив клопотання:

"Суд направить до директора незалежного інституту судових експертиз відповідь на те, що ми не заперечуємо проти залучення в якості спеціаліста – Узкова Кирила Юрійовича, для проведення експертизи що має вищу технічну освіту, спеціаліст. Професійна кваліфікація – інженер-оптіконструктор. Старша експертна робота 23 роки".

Потерпілого та його адвоката на судовому засіданні не було.

Що відомо у справі ДТП за участі переселенця з Маріуполя – вчителя Володимира Щербини та патрульного поліцейського

  • 30 серпня службова автівка патрульної поліції протаранила машину переселенця Володимира Щербини на перехресті вулиці Культурної і Таманської у Комунарському районі Запоріжжя. В результаті розслідування Щербину звинуватили у вчиненні кримінального правопорушення, згідно ч. 2 статті 286-тої Кримінального кодексу України, а саме порушення Правил безпеки дорожнього руху, й тепер у суді чоловік намагається довести, що він не порушник, а потерпілий.
  • Чергове засідання в справі переселенця з Маріуполя Володимира Щербини відбулося 2 березня в Комунарському суді Запоріжжя. Під час засідання заслухали обвинуваченого, переглянули відеодокази, обговорили доцільність повторного проведення технічної експертизи.
  • 20 березня відбулося чергове судове засідання у справі про ДТП у Запоріжжі за участю переселенця з Маріуполя — вчителя Володимира Щербини — та патрульного поліцейського. Під час якого заслухали Ольгу Литвицьку, одного з двох експертів, які проводили комплексне дослідження обставин аварії під час досудового розслідування.
  • 13 квітня відбулося чергове судове засідання у справі про ДТП у Запоріжжі за участю переселенця з Маріуполя — вчителя Володимира Щербини — та патрульного поліцейського. Під час якого заслухали Сергія Куницького, одного з двох експертів, який проводив комплексне дослідження обставин аварії під час досудового розслідування.
  • 18 травня згідно з рішенням Комунарського районного суду у справі про ДТП за участю переселенця з Маріуполя Володимира Щербини та патрульної поліції Запоріжжя мали провести додаткову автотехнічну експертизу. Її має зробити Київський незалежний інститут судових експертиз до 27 червня, коштом обвинуваченого.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок