Ентоні Джошуа отримав нового суперника замість Ділліана Вайта за чотири дні перед боєм

Ентоні Джошуа отримав нового суперника замість Ділліана Вайта за чотири дні перед боєм

Ентоні Джошуа отримав нового суперника замість Ділліана Вайта за чотири дні перед боєм
Ентоні Джошуа. Фото: AP Photos

Ексчемпіон світу зустрінеться проти фінського боксера.

Британський боксер Ентоні Джошуа отримав нового суперника замість Ділліана Вайта на бій, що був запланований 12 серпня. Про це повідомив промоушн Matchroom Boxing, який організовує боксерський вечір у Лондоні.

Джошуа мав провести поєдинок проти Вайта у Лондоні. Однак за тиждень перед його проведенням бій скасували: Ділліан отримав позитивний результат допінг-тесту.

Попри те, що бій Джошуа - Вайт скасували, Matchroom Boxing намагався знайти для ексчемпіона світу іншого суперника. Ним став 39-річний фінський боксер Роберт Геленіус.

Геленіус та Джошуа уперше зійдуться між собою у ринзі. При цьому проти екссуперника британця Ділліана Вайта фінський боксер зустрічався - у жовтні 2017-го поступився йому одностайним рішенням суддів у поєдинку за вакантний титул чемпіона WBC Silver у важкій вазі.

"Це було не прописано. Я поважаю Геленіуса і, якщо можна, скажу, що поважаю будь-якого боксера чи боксерку, які входять до цього рингу. Я зосереджений на перемозі. Можу зробити кроки уперед до більших та кращих речей, але наразі дорожня карта має контрольну точку - вечір суботи", - сказав Джошуа.

"Вражений тим, що битимуся проти Ентоні Джошуа 12 серпня. Я справжній вікінг, який миттєво готовий зустрітитися з будь-яким викликом. Це не та можливість, яку я збираюся впустити. Планую використати її на повну", - додав Геленіус.

Загалом у доробку Геленіуса 36 поєдинків, 32 перемоги. Останньої поразки йому завдав американець Діонтей Вайлдер у жовтні 2022-го.

Боксерський вечір у Лондоні: що відомо

  • Джошуа після двох поразок від Олександра Усика провів один бій у 2023 році — переміг американця Джермейна Френкліна одностайним рішенням суддів.
  • У липні промоутер Джошуа Едді Гірн повідомляв, що через бій проти Вайта Ентоні ризикує втратити 60 мільйонів фунтів. У грудні йому планують поєдинок проти Діонтея Вайлдера у Саудівській Аравії.
  • В андеркарді боксерського вечору Джошуа - Геленіус також відбудеться бій між хорватом Філіпом Хрговичем та австралійцем Демсі МакКеном. Переможець отримає право претендувати на бій проти українця Олександра Усика по лінії IBF.
На початок