Зеленському подарували текст пісні It’s My Life, написаний власноруч Джоном Бон Джові

Зеленському подарували текст пісні It’s My Life, написаний власноруч Джоном Бон Джові

Зеленському подарували текст пісні It’s My Life, написаний власноруч Джоном Бон Джові
На фото: зустріч Володимира Зеленського із колишнім губернатором штату Нью-Джерсі Крістофером Крісті, Офіс президента

Колишній губернатор Нью-Джерсі й один із кандидатів у президенти США від Республіканської партії Кріс Крісті під час свого неоголошеного візиту до України подарував Володимиру Зеленському текст пісні It’s My Life, написаний власноруч Джоном Бон Джові. Про це 7 серпня повідомило видання Independent.

Цей подарунок став жестом захоплення відеороликами, знятих жителями Одеси, на яких громадяни допомагають готуватися до відбиття російської атаки, а поруч грає група, яка виконує для них цю пісню.

"[Пісня] послужила натхненням для багатьох одеситів, коли вони готувалися до вторгнення росіян", — сказав Крісті в інтервʼю CNN.

"Джон написав її власноруч, оформив у рамку, і я приніс її президенту Зеленському", — продовжив Крісті. Він сказав українському лідеру, що пісня також "представляє багатьох американців і те, що вони відчувають щодо справи, за яку борються в Україні".

Що відомо про пісню

It's My Life — сингл американського рок-гурту Bon Jovi. Його випустили 23 травня 2000 року як головний сингл із сьомого студійного альбому — Crush (2000).

Пісня стала номером один в Австрії, Бельгії (Фландрія), Італії, Нідерландах, Румунії, Іспанії та Швейцарії, також потрапила в десятку в кількох інших країнах (хоча досягла тільки номера 33 у США в US Billboard Hot 100).

Пісня є, можливо, їхнім найвідомішим хітом після 1980-х, гурт виконував її майже на всіх концертах після випуску.

"Ніхто не очікував, що It's My Life стане хітом, — зазначив Джон Бон Джові у 2007 році. — Крім нас. Ми знали, що це хіт".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок