Велосипедист з Кіровоградщини став чемпіоном України

Велосипедист з Кіровоградщини став чемпіоном України

Велосипедист з Кіровоградщини став чемпіоном України
Станіслав Басистий. Колаж: Суспільне Кропивницький

Станіслав Басистий із села Соколівське Кропивницького району Кіровоградської області став чемпіоном України з велоспорту. Це інформація від начальника обласного управління молоді та спорту Андрія Щетини. Вихованець Віктора Тарасенка став першим у парній гонці.

Учасниками відкритого чемпіонату України з велоспорту у парній гонці та першого туру критеріумуГрупові кільцеві перегони, як правило вулицями міста, переможця яких визначають за очками. серед старших юнаків, які 4-6 серпня відбулися у Житомирі, стали більше сотні спортсменів з 16 регіонів. Протягом трьох днів велосипедисти віком 14-16 років змагались у трьох олімпійських видах: парній та груповій гонках й гонці за очками.

Станіслав Басистий виграв парну гонку, з якої розпочались змагання, в дуеті з Петром Івановим з Миколаївщини. Юнаки показали найкращий час, проїхавши десятикілометрову дистанцію за 13 хвилин 25 секунд.

Станіслав Басистий та Петро Іванов чемпіолни України велоспорт
Зліва направо: Петро Іванов, Віктор Тарасенко, Станіслав Басистий. Фото: Facebook управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА

На початок