У Туреччині через пожежу на переробному заводі, згоріли близько 20 підприємств та офісів

У Туреччині через пожежу на переробному заводі, згоріли близько 20 підприємств та офісів

Туреччина пожежа
У Туреччині масштабна пожежа пошкодила 18 підприємств та офісів. Кадр з відео

Унаслідок пожежі у промисловій зоні Адани, що на південному сході Туреччини, від вогню постраждали 18 підприємств та офісів.

Про це повідомляє Medya Gazete.

Пожежа виникла на заводі з переробки вторсировини і поширилася на прилеглі підприємства та офіси. До місця події було направлено 112 бригад екстреної медичної допомоги, поліції та столичної пожежної охорони.

Губернатор провінції Адана Сулейман Ельбан повідомив, що швидкому поширенню вогню сприяло те, що одне із підприємств, яке було в зоні пожежі, виробляло колонью (турецький одеколон — ред.)

"Коли цистерни з летючими речовинами та спиртом у закладі вибухають, вогонь швидко поширюється на інші робочі місця", — сказав він.

Ельбан зазначив, що пожежники взяли вогонь під контроль, що зменшує ризик його подальшого поширення. Постраждалих внаслідок пожежі нема.

Раніше 7 серпня у Туреччині сталися дві надзвичайні події. У порту Деріндже стався вибух під час розвантаження судна з зерном. Повідомляється, що через вибух, що стався на елеваторі, постраждали щонайменше 12 людей.

У турецькому місті Текірдаг загорівся хімічний завод у промисловій зоні. Пожежа повністю охопила всю будівлю. З попередніми даними, постраждалих немає.

На початок