Підтримував дії Росії: на Черкащині звільненого рецидивіста готують до примусового повернення

Підтримував дії Росії: на Черкащині звільненого рецидивіста готують до примусового повернення

Підтримував дії Росії: на Черкащині звільненого рецидивіста готують до примусового повернення
https://voxukraine.org/

На Черкащині звільнений із виправної колонії громадянин Росії підтримував злочини, вчинені Росією, та планував продовжити злочинну діяльність в Україні. Уманські міграційники ухвалили рішення про його примусове повернення.

Повідомили в управлінні державної міграційної служби у Черкаській області.

27-річний громадянин РФ неодноразово відбував покарання в місцях позбавлення волі на території України.

"Зі стін ДУ «Старобабанівська виправна колонія» громадянин РФ відправився спочатку до суду, де заслуховувалася справа про його затримання з поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, потім – до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, адже він не мав наміру самостійно залишати територію України, підтримував злочини, вчинені Росією, та планував продовжити злочинну діяльність в Україні", — йдеться у дописі.

У виправному закладі на Черкащині рецидивіст відбував покарання за скоєння злочину, передбаченого за ч. 2 ст. 289 — незаконне заволодіння транспортним засобом, ч. 2 ст. 185 крадіжка та ст. 395 ККУ — порушення правил адміністративного нагляду.

"Громадянин РФ прибув в Україну ще у 2004 році. Спочатку проживав на Київщині, де притягувався не тільки до кримінальної відповідальності, а й до адміністративної за порушення міграційного законодавства. Ухвалене у 2018 році стосовно нього рішення про примусове повернення не виконав, потрапивши у черговий раз за ґрати", — йдеться у повідомленні.

У пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства громадянин РФ матиме змогу перебувати пів року. За цей час проводитиметься його ідентифікація та розглядатиметься питання про можливість виготовлення документів на повернення до країни походження. Адже єдиними документами, що підтверджують особу 27-річного росіянина є свідоцтво про народження, видане Росією, та довідка про звільнення з місць позбавлення волі, додали в пресслужбі.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок