П'ятсот тридцятий день війни. Хроніка подій в Одеській області

П'ятсот тридцятий день війни. Хроніка подій в Одеській області

П'ятсот тридцятий день війни. Хроніка подій в Одеській області
Фото: Офіс президента України

Ніч з 6 на 7 серпня минула без сигналів повітряної тривоги. Більше про події в регіоні читайте у хроніці.

Як побороти хабарництво у військкоматах: думка ветерана ЗСУ

За останній місяць в Одеській області розпочали слідство щодо двох військкомів: Євгена Борисова та Єгора Смирнова. Останнього відправили на передову через розслідування щодо начебто незаконного збагачення. Про те, яким чином має вирішуватися проблема хабарництва у військкоматах, Суспільне запитало у ветерана ЗСУ Олександра Остапенка.

До узбережжя Одещини винесло міну

До узбережжя Одещини 7 липня штормом винесло міну, яка самовільно здетонувала. Про це повідомили в ОК "Південь".

Вибух зафіксували на відстані понад кілометр від урізу води. З початку року це щонайменше 32 міна, яку виявляють Сили оборони в прибережних водах Чорного моря.

Обставини смерті мобілізованого з епілепсією з Одещини розслідуватиме прокуратура

Прокурори перевіряють обставини мобілізації та надання медичної допомоги жителю смт Ширяєво Одеської області, який помер після прибуття до військової частини від нападу епілепсії. Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Південного регіону.

Слідчі СП відкрили кримінальне провадження через можливе недбале ставлення до військової служби представників Березівського ТЦК та СП Одеської області.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер також прокоментував смерть мобілізованого. Він пообіцяв дочекатися офіційних результатів слідства, а також зазначив, що "усі винні мають бути покарані".

На початок