У Покровській громаді формують новий склад молодіжної ради

У Покровській громаді формують новий склад молодіжної ради

У Покровській громаді формують новий склад молодіжної ради
Фото: Суспільне Донбас

У Покровську Донецької області молодіжну раду сформують з молоді, здатної нестандартно мислити та бути активними та дієвими лідерами, повідомили у Покровській міській військовій адміністрації.

На засіданні члени комісії, до якої входять представники молодіжної ради минулого скликання, громадських організацій та місцевої влади розглянули 7 пакетів документів, які були повернуті на доопрацювання на попередньому засіданні та вивчили 20 заявок, що надійшли під час додаткового терміну прийняття документів.

За даними МВА, у складі молодіжної ради може бути до 35 людей. Нині кількість кандидатів на участь у оновленій молодіжній раді недостатня, тому кандидати до молодіжної ради мали змогу подати заяви до 3 серпня.

"До складу молодіжної ради мають увійти непересічні молоді люди, здатні нестандартно мислити, бути активними та дієвими лідерами, щоб разом творити майбутнє громади", — зазначила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Як повідомили в адміністрації, до участі в установчих зборах з формування нового складу молодіжної ради, яке відбудеться 25 серпня, було допущено 35 людей, 5 заявок відхилили.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок