У Львові презентують виставку артефактів війни, застиглих у смолі

У Львові презентують виставку артефактів війни, застиглих у смолі

У Львові презентують виставку артефактів війни, застиглих у смолі
Львівська міська рада

У вівторок, 8 серпня, о 17:00 у Львівському муніципальному центрі відкриють виставку "Артефакти незламності у смолі: експозиція Музею фрагментів війни у Львові". Раніше її показували у Лондоні, Тбілісі та Одесі.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Музей артефактів війни налічує 300 предметів та історій. Артефакти зібрали під час повномасштабної війни та "законсервували" у прозорих кубах. Серед них можна побачити предмети, які воїни "Азову" пронесли крізь полон після оборони "Азовсталі" та кристал солі з Соледару.

Зараз музей існує у форматі онлайн-платформи, де представлені усі артефакти. На сайті можна переглянути предмети та прочитати інформацію про історію, яка стоїть за кожною річчю. Частину артефактів презентують на виставці.

"Виставка є великим нагадуванням про те, що навіть найменші травми війни не варто ховати у довгий ящик забуття. Їх треба пам’ятати та опрацьовувати, аби жити повноцінно жити далі. У випадку Музею фрагментів війни, таке опрацювання стає ще й арт-об’єктом, який інформує світ про напад РФ на Україну", — додають у Муніципальному мистецькому центрі.

Виставку можна буде відвідати щодня до 8 вересня, з 10:00 до 21:00 в Львівському муніципальному мистецькому центрі за адресою вулиця Стефаника, 11.

На початок