"Усі знали Пашу як веселого, доброго, ввічливого та працьовитого": на Черкащині попрощалися із захисником України

"Усі знали Пашу як веселого, доброго, ввічливого та працьовитого": на Черкащині попрощалися із захисником України

"Усі знали Пашу як веселого, доброго, ввічливого та працьовитого": на Черкащині попрощалися із захисником України
Фейсбук Павла Рудича

Громада села Білозір'я на Черкащині провела в останню дорогу загиблого односельця Павла Рудича. Йому було 36 років, розповіла Суспільному речниця територіального центру комплектування та соціальної підтримки Аліна Кривошея

Павло Рудич народився 24 березня 1987 року. Закінчив 11 класів у Білозір'ї. Мав професію столяра. Любив цю справу і завжди з нею був пов'язаний. Від першого шлюбу мав доньку 13-річну Євгенію. Вдруге одружився в лютому 23-го року. Молода сім'я мала багато планів на життя, розповіла кума Павла черкащанка Тетяна Барабан.

Він був хрещеним батьком її сина Андрія.

"Наш кумчик! Малий його любив, бо з ним було завжди весело. Завжди був позитивним! Вірний друг! Цінував справедливість! Мав багато планів на життя. Світла пам'ять, тобі куме!" — сказала Тетяна.

Тетяна назвала загиблого героя людиною серця.

"Він був завжди з посмішкою. Хай там що. Щирий, добрий, завжди приходив на допомогу, вірний друг. З ним завжди було легко, душевно. Цінував справедливість. У Паші залишилися сестри, брат та мама".

Як справжній українець Павло Рудич дуже любив борщ і сало, розповіла Тетяна.

"Це для нього було найкраще. Якось він нам подзвонив з учебки. Каже: так сала хочу. То ми йому посилочку відправили. Андрюха ще й малюнок намалював, з швидшими перемогами та поверненням додому. Але на жаль".

Тетяна Тараненко поділилася спогадами про загиблого:

"Всі знали Пашу як веселого, дуже доброго, ввічливого та працьовитого. Дуже-дуже жаль, що війна забирає у нас найкращих".

"Солдат Павло Рудич був навідником механізованої роти окремої механізованої бригади. Загинув 24 липня внаслідок мінометного обстрілу на Луганщині", — повідомила Аліна Кривошея.

Білозірська громада зустріла героя живим коридором, провели ходу до церкви, де Павла Рудича відспівали. Поховальний мітинг пройшов біля Центру культури та дозвілля. Поховали героя на місцевому кладовищі.

У загиблого героя залишилася дружина та 13-річна донька від першого шлюбу.

Павло Рудич
Фото надала Тетяна Барабан

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок