Будівництво кільця у Рівному: скільки часу триватимуть роботи та що думають місцеві жителі

Будівництво кільця у Рівному: скільки часу триватимуть роботи та що думають місцеві жителі

Ексклюзивно
Кільце на перехресті вулиць Енергетиків та Стельмаха
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному на перехресті вулиць Стельмаха, Енергетиків та Рівненської тривають підготовчі роботи до асфальтування та облаштування кільцевої розв'язки. Заступник начальника міського УКБ Анатолій Матвійчук розповів Суспільному, що планують закінчити ремонтні роботи на цій ділянці до кінця 2023 року.

Рівнянин Віктор, який живе поряд з будівництвом, каже, що раніше дорога була ширшою, а зараз дві вантажівки не можуть розминуться:

"Дорогу вони звузили. Там на тій стороні, біля газової заправки, стоянка фур. Вони звідти виїжджають і на цьому кільці не можуть розвернутися, вони їдуть до мототреку розвертатись, коли їм треба на об'їзну".

Житель Рівного
Фото: Суспільне Рівне

Будівництво кільця
Фото: Суспільне Рівне

До будівництва кільця ця ділянка була проблемною, говорить водії маршрутки Юрій:

"Виїжджати з Червоних Гір було проблематично. Така проблема, як була на Макарова (нині Кулика і Гудачека,-ред), на кільці. Кільця не було — була проблема. Зробили кільце — проблеми немає. Ні корків, нічого немає. Тут те саме буде".

Водій маршрутки у Рівному
Фото: Суспільне Рівне

Облаштовують кільце в умовах інтенсивного транспортного потоку. Він виник через перекриття на капремонт ділянки вулиці Чорновола.

У Рівному будують кільце
Фото: Суспільне Рівне

Заступник начальника міського управління капітального будівництва Анатолій Матвійчук каже: під час робіт звужують проїжджу частину і ремонтують тротуари.

"Зв'язано це з критичним станом відрізка вулиці Володимира Стельмаха, яка вже взагалі була убита. Крім того, було прийнято рішення зробити кільцеву розв'язку для покращення безпеки руху саме на цій ділянці, де сходяться три вулиці й там же так само заїжджає у місто транзитний транспорт, який їде з об'їзної".

Заступник начальника міського УКБ Анатолій Матвійчук
Фото: Суспільне Рівне

За словами Анатолія Матвійчука, кільцеву розв'язку планують ввести в експлуатацію до кінця року:

"По договору у нас по 21 грудня, але ще невідомо, як буде з фінансуванням. Бо проблема вже є з фінансуванням, тому що казначейство не проплачує форму, вже у нас десь затримка півтора-два тижні".

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок