Тернопільські поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у шахрайстві

Тернопільські поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у шахрайстві

Тернопільські поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у шахрайстві
Поліція. Фото: Управління Нацполіції в Тернопільській області

У Тернополі поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у шахрайстві. Він розповів поліції, що знайшов в інтернеті роботу кур’єра. Про це повідомила старша слідча районного управління поліції Ганна Скавінська.

За її словами, його завданням було забирати гроші в тих, хто відгукувався на вигадки про родичів, яким потрібні гроші на лікування.

"Я пішов на адресу, де відкрила мені жінка похилого віку, я вилучив в неї 22 тисячі гривень, представившись лікарем", – говорить підозрюваний.

Підозрюваний у шахрайстві
Підозрюваний. Фото: Управління Нацполіції в Тернопільській області

"В ході здійснення оперативно-розшукових заходів працівниками поліції було встановлено, що до вчинення даного кримінального правопорушення причетний житель 1990-го року народження", – каже старша слідча районного управління поліції Ганна Скавінська.

Слідча
Ганна Скавінська. Фото: Управління Нацполіції в Тернопільській області

Також підозрюваний мав забрати 20 тисяч доларів у пенсіонерки. Попередньо їй сказали, що гроші потрібні на лікування її доньки. Після цього чоловік мав забрати 10 тисяч доларів у тернополян, які нібито необхідні на операцію для внучки.

"Потерпілими не було передано грошові кошти, оскільки вони запідозрили шахрайські дії відносно них", – говорить слідча.

Чоловіку оголосили підозру за частиною 3 статті 15 Кримінального кодексу – це замах на вчинення злочину, який незакінчений, та за частиною 3 статті 190 ККУ – шахрайство, вчинене у великих розмірах. Також інкримінують шахрайство, вчинене повторно – це частина 2 статті 190 ККУ.

"У випадках, коли до вас телефонують невідомі особи, повідомляють про те, що родич, чи близький знайомий потрапив в біду, ДТП, то зберігайте спокій, зв’яжіться з родичами, знайомими, перевірте інформацію. В ніякому разі не передавайте грошові кошти незнайомим людям", – розповів начальник сектору відділу кримінальної поліції районного управління поліції Михайло Мізьолик.

Начальник сектору
Михайло Мізьолик. Фото: Управління Нацполіції в Тернопільській області

На початок