В онлайн-грі Fortnite з’явиться музей Голокосту

В онлайн-грі Fortnite з’явиться музей Голокосту

В онлайн-грі Fortnite з’явиться музей Голокосту
Музей Голокосту в онлайн-грі Fortnite. Euronews

У всесвіті онлайн-гри Fortnite від компанії Epic Games створять музей Голокосту. Про це повідомляє Euronews.

В експозиції про Голокост від Fortnite будуть інтерактивні виставки, присвячені різним подіям, на кшталт "Кришталевої ночіТак називається перша цілеспрямована насильницька акція проти євреїв на території Німеччини, якою керувала нацистська влада. У ніч проти 10 листопада зруйнували єврейські крамниці, синагоги, помешкання, кладовища." (1938, Німеччина). Гравці також зможуть ознайомитися з маловідомими історіями з життя єврейських спільнот у Тунісі та Греції під час Голокосту.

Зокрема, користувачі дізнаються про Абдола Хоссейна Сардарі — іранського посла, який видав тисячі паспортів євреям, що намагалися втекти з Франції. Інші експонати розповідатимуть про життя євреїв спільноти ЛГБТК+ та танкового батальйону "Чорна пантера", який визволяв євреїв.

Над проєктом працює Люк Бернард, який раніше розробив "Світло в темряві". Це безкоштовна гра про Голокост: у ній користувачі можуть зіграти за єврейську родину, яку переслідують нацисти під час Другої світової війни.

У Fortnite з’явиться музей Голокосту
Експозиція про Голокост в онлайн-грі Fortnite. Euronews

Геймдизайнер зауважує, що 80% американців ніколи не відвідували музеї. Пошук сучасних шляхів покращення обізнаності про Голокост — основна мотивація для геймдизайнера. Тому, коли Epic Games відкрили свій редактор Fortnite Unreal Editor, команда Бернарда зосередилася на новому проєкті: музейній виставці на тему Голокосту у Fortnite.

Люк Бернард — не перший, хто вважає, що простір Fortnite дозрів для освітніх можливостей. Раніше у грі вже відбувалася подія, присвячена Мартіну Лютеру Кінгу-молодшому.

Голокост — це геноцид єврейського народу. Протягом 1933–1945 років нацисти вбили приблизно 6 мільйонів євреїв через їхню етнічну належність. Знищення євреїв було частиною політики німецької нацистської партії на чолі з Адольфом Гітлером.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок