У Британії людям "за 50" пропонують працювати кур'єрами з доставки їжі

У Британії людям "за 50" пропонують працювати кур'єрами з доставки їжі

Кур'єр служби Deliveroo
Кур'єр служби Deliveroo їде на велосипеді 22 березня 2023 року в Бірмінгемі, Сполучене Королівство

Людям старше 50 років, які шукають роботу, слід розглянути вакансії кур'єрів з доставки їжі, які зазвичай займає молодь, сказав міністр праці та пенсійного забезпечення Сполученого Королівства Мел Страйд.

Про це пише видання The Guardian.

Ця заява Міністра прозвучала під час візиту до лондонської штаб-квартири фірми з доставки їжі Deliveroo, яка зафіксувала 62% зростання кількості працівників старше 50 років з 2021 року.

В інтерв’ю виданню Times під час візиту Страйд сказав, що ці робочі місця пропонують "чудові можливості" і що людям було б добре розглянути вакансії, "над якими вони раніше не задумувалися".

"Те, що ми бачимо тут — це можливість ламати систему в будь-який для вас час, відсутність вимоги щодо певної кількості пророблених годин, що відкриває величезні можливості", — сказав чиновник.

Він сказав, що роботодавці можуть отримати вигоду від розширення свого фонду наймання. Це спирається на його попередні коментарі про те, що такі роботи підходять працівникам з обмеженими можливостями.

Після пандемії різко зросла кількість економічно неактивних людей та тих, хто не працює і не шукає роботу. За даними Управління національної статистики, близько 8,6 мільйона людей у ​​Великій Британії – що еквівалентно кожному п’ятому працюючому дорослому – вважаються економічно неактивними. Понад 3,4 мільйона з них старше 50 років, але не досягли пенсійного віку.

Аналіз аналітичного центру Institute for Fiscal Studies показав, що майже половина людей старшого віку, які покинули робочу силу на початку пандемії, переживали фінансові труднощі.

Страйд сказав, що роботодавці відповідають за створення інклюзивного робочого середовища для старших працівників.

На початок