Справа Насірова: ВАКС почав розгляд по суті

Справа Насірова: ВАКС почав розгляд по суті

Справа Насірова: ВАКС почав розгляд по суті
Фото: УНІАН

Вищий антикорупційний суд розпочав розгляд по суті у справі щодо неправомірного збагачення колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та його радника, яких підозрюють у хабарництві.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"3 серпня 2023 року за результатами підготовчого розгляду колегія суддів ВАКС призначила та фактично розпочала розгляд по суті у справі стосовно колишнього голови ДФС України та його радника, обвинувачених в одержанні понад 722 мільйонів гривень неправомірної вигоди", — йдеться у повідомленні.

Також суд розглянув та задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про здійснення спеціального судового провадження стосовно одного з обвинувачених, а саме радника голови ДФС.

Суд залишив Насірова під вартою із можливістю внесення застави.

"Судом задоволено клопотання прокурора і продовжено до 23 вересня 2023 строк тримання під вартою колишнього голови ДФС України з альтернативою внесення 261 582 640 гривень застави", — зазначили у ВАКС.

Наступне засідання у справі має відбутися о 15:00 годині 14 вересня 2023 року.

Що відомо про справу Насірова

У жовтні 2022 року ексочільнику Державної фіскальної служби Роману Насірову, його раднику, а також власнику агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олегу Бахматюку повідомили про підозру у справі про відшкодування ПДВ.

Колишньому голові ДФС Роману Насірову обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 17 грудня 2022 року з альтернативою внесення застави у розмірі 523,2 млн грн.

17 листопада минулого року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовила задовольнити апеляційну скаргу захисту колишнього голови ДФС Романа Насірова. Суд залишив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 523,2 млн грн застави.

8 березня 2023 року Вищий антикорупційний суд заочно арештував власника агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка у справі про надання хабаря ексголові ДФС Насірову та його раднику.

8 травня апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України не задовольнила скарги адвокатів Романа Насірова, залишивши його під вартою.

28 червня апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін запобіжний захід колишньому голові ДФС України Роману Насірову.

На початок