В Одесі на одному з перехресть ввели тимчасову заборону руху транспорту до осені

В Одесі на одному з перехресть ввели тимчасову заборону руху транспорту до осені

В Одесі на одному з перехресть ввели тимчасову заборону руху транспорту до осені
Фото: Київводоканал/Facebook

В Одесі з 4 серпня до 20 жовтня або до завершення робіт для авто та громадського транспорту обмежать рух.

Про це 3 серпня повідомили в Одеській міськраді.

Заборона діятиме на перехресті вулиць Пантелеймонівської та Старопортофранківської. Через це будуть тимчасові зміни до схем руху міського громадського транспорту.

Автобусний маршрут № 214:  - у напрямку руху до Свято-Іверського монастиря - від вул. Старопортофранківської на вул. М. Арнаутську, вул. Преображенську, вул. Пантелеймонівську і далі за маршрутом;   - у напрямку руху до вул. Нежданової - від вул. Пантелеймонівської на вул. Преображенську, вул. В. Арнаутську, вул. Старопортофранківську і далі за маршрутом.

Автобусний маршрут № 171:  - у напрямку руху до 6-го км Овідіопольської дороги - від вул. Пантелеймонівської на вул. Преображенську, вул. В. Арнаутську, вул. Мечникова, вул. Богдана Хмельницького і далі за маршрутом;  - у напрямку руху до залізничного вокзалу - від вул. Богдана Хмельницького на вул. М. Арнаутську, вул. Преображенську, вул. Пантелеймонівську і далі за маршрутом.

Автобусні маршрути № 240 та 250: - у напрямку руху до сел. Котовського - від пров. Книжкового на вул. Преображенську, вул. В. Арнаутську, вул. Старопортофранківську і далі за маршрутами.

Автобусний маршрут № 115: - у напрямку руху до пл. 10 квітня – від вул. Богдана Хмельницького на вул. М. Арнаутську, вул. Преображенську, вул. Пантелеймонівську і далі за маршрутом;  - у напрямку руху до сел. Цукрове - від вул. Пантелеймонівської на вул. Преображенську, вул. В. Арнаутську, вул. Мечникова, вул. Богдана Хмельницького і далі за маршрутом.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок