Одноразові QR-квитки з лімітованих проїзних: у додатку "Київ Цифровий" з'явилась нова послуга

Одноразові QR-квитки з лімітованих проїзних: у додатку "Київ Цифровий" з'явилась нова послуга

Одноразові QR-квитки з лімітованих проїзних: у додатку "Київ Цифровий" з'явилась нова послуга
Мобільний додаток "Київ Цифровий". Фото: Юрій Свиридюк / Суспільне

У міському застосунку "Київ Цифровий" з'явилася нова послуга. Відтепер є можливість створювати одноразові QR-квитки з лімітованих проїзних – від 23 до 124 поїздок, дійсних до кінця місяця.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Якщо користувач придбав проїзний на пластикову транспортну карту, учнівський або студентський і забув пластик вдома, то в розділі "Транспортна карта" можна створити QR-квитки, що дійсні до кінця дня.

Якщо пасажир не скористається створеним QR-квитком до кінця доби, поїздка повернеться назад на транспортну карту. Можливість доступна і для цифрової транспортної карти, зазначили у КМДА.

До оновленої версії застосунку "Київ Цифровий" додали й інші вдосконалення за відгуками користувачів. Відтепер на зображені транспортної картки буде відображення як дійсного проїзного, так і придбаного на наступний місяць.

Також у разі помилкової прив'язки цифрової карти до пластикової банківської картки користувачі Android отримають персоналізоване пуш-повідомлення з проханням перепідв'язки.

Окрім цього, додали обмеження для видалення цифрової транспортної карти лише через службу підтримки – з метою захисту користувачів від випадкового видалення карти.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада 2022 року Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

У березні 2023 року провели опитування у застосунку "Київ Цифровий" щодо покращень, на які чекають користувачі. Мешканці столиці просили інформувати їх про зміну роботи громадського транспорту та перекриття доріг.

17 травня у міському застосунку "Київ Цифровий" удосконалили сервіс руху транспорту. Тепер користувачам доступні підказки про закриті вестибюлі метро.

З 20 червня у розділі "Транспортна карта" в застосунку "Київ Цифровий" можна додати не лише пластикову карту, а ще й цифрову. Коштує вона 40 гривень.

На початок