Троє лікарів Дніпропетровщини допомагатимуть рятувати пацієнтів на Херсонщині

Троє лікарів Дніпропетровщини допомагатимуть рятувати пацієнтів на Херсонщині

лікарка з Дніпра
Дніпропетровська обласна військова адміністрація

У "медичне" відрядження на Херсонщину вирушили два нейрохірурги і щелепно-лицьовий фахівець з Дніпропетровщини. Про це йдеться на сайті обласної військової адміністрації.

Фахівці працюватимуть в одному з місцевих медзакладів до двох тижнів. Рятуватимуть пацієнтів, вестимуть прийом, ділитимуться досвідом.

"Я вже цікавилась, чи є там, на Херсонщині, обладнана операційна. Готова стати до роботи. Досвід є. Починала медсестрою. Потім стала інтерном. Зараз нейрохірург і дуже цим пишаюсь", – розповіла лікарка Олена.

Допомагатиме пацієнтам з Херсонщини і лікар Олексій. Через його відділення проходить до 2 тисяч людей на рік. Пацієнтам від 4 місяців до 90 років.

"Наша поїздка – допомога не матеріальна. Скоріше духовна. Їде нейрохірургічна служба, як спинальна, так і церебральна. І я, як щелепно-лицьовий хірург. Голова, шия і спина. Охоплюємо ті частини тіла, які найбільше страждають під час військових дій", – сказав він.

Нейрохірург Дмитро каже: минулого та цього року прооперували майже тисячу пацієнтів з пошкодженнями хребта і спинного мозку. Тому готовий до відрядження і морально, і фізично.

Раніше Дніпропетровщина відправляла на Херсонщину рятувальників та поліцейських, які ліквідовували наслідки підриву військами РФ Каховської ГЕС. Нині область долучилась й до відбудови регіону.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок